RÜYADA ÖRGÜ İPİ GÖRMEK

Rüyada örgü ipi görmek, rüya sahibinin ikili ilişkiler anlamında son derece şanslı bir döneme girdiğini haber verdiği için özellikle bekarlar için yeni bir aşkın kapıda olduğunu müjdeler. Karşılıklı uyumun ve sevginin yakalanacağı beraberliğin uzun yıllar süreceğine ve evlilikle noktalanacağına işaret eder. Kalıcı işler yapmaya, her türlü beraberlikte mutluluğu yakalamaya yorumlanır. Yaşlı kişiler için torun haberi alarak sevinçten ağlamaya, evli kişiler için de aileye yeni bir bebek geleceğine işarettir. Bayanlar için kendi ekmeklerini kazanacakları bir iş kuracaklarına ve ufaktan başladıkları işlerini giderek büyütüp sonradan daha yüksek kazançlar elde edeceklerine tabir edilir. Eş, dost, arkadaş çevresinin kalabalık olacağına ve kişiye daima destek olan insanların varlığına işaret eder.

Rüyada Örgü İpi Görmenin Anlamları

Rüyada örgü ipi almak, yuva kurma hazırlıkları yapmak yahut çeyiz hazırlamak, yeni evlenecekler için eşya almak gibi anlamlara gelirken, bebek sahibi olma hevesine de işaret eder. Uzun vadeli işler yapacak olan rüya sahibinin başladığı her türlü işi bitirmesinden dolayı alacağı takdire de yorumlanır. Gören kişinin girdiği her ortamda sevileceğine, yeni tanışacağı bazı insanlarla iş konusunda görüşmeler yapacağına da delalet eder. Hayat süresinin uzunluğu, geniş bir aileye sahip olmak, ciddi sağlık sorunları yaşamamak anlamına gelmektedir.

Rüyada örgü örmek, örülen nesneye göre değişik anlamları olsa da genel anlamda gören kişinin iş kurmasına veya aile kazancına katkıda bulunacak alternatifler yaratacağına tabir edilir. Evlatlarını iyi okullarda okutmak, aile ve sevilen kişiler için fedakarlıkta bulunmak ve verilen emeklerin karşılığını fazlasıyla alacak olmak anlamına gelmektedir. Başkasının kuracağı yuvaya destek olunacağına, eşya veya para yardımında bulunulacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Emos dedi ki:

    Rüyamda bir bayan akrabam bana ip veriyordu örgü or diye ip ne anlama gelir ruyada

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com