RÜYADA OKUL GÖRMEK

Rüyada okul görmenin anlamı, hem olumlu hem olumsuz şekilde tabir edilir. Rüyada okul görmek güzelliğe, düzenli ve mantıklı olmaya işaret eder. Bunun yanında rüyada okul görmek, endişeye, kuşkuya, yapılan bir iş sonrasında pişmanlık duymaya, kazancın azalmasına ve yokluğa işarettir. Rüyada okul görmek aynı zamanda evlada delalet eder. Okul hayatı yıllar önce bitmiş birisinin kendisini okula giderken görmesi kişinin olaylara karşı tutumunun, tepkilerinin doğru olmadığı anlamına gelir. Okul hayatını bitirdiği halde okula gittiğini gören kişinin rüyası yeni şeyler öğrenmeye açık davranması ve kendisini yenilemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada eski okul görmek, rüyada görülen pis ve eski okul, kişinin maddi zarara uğrayıp, kazancının yok olacağı çok sefil ve çaresiz bir hale düşerek, darlık çekeceği anlamına gelir.

Rüyada okula gitmek, istediği işe alınması için gereken bilgi donanımına sahip olması amacıyla gideceği bir kursa işaret eder.

Rüyada okul üniforması görmek, güzel bir başlangıcın olcağına işaret eder. Kişi, kendisini çok yüksek bir mevkiye terfi ettirecek bir çalışma içine girecek, kişisel sorunlarını dışarıya belli etmeden kendi içinde halledecek, yaptığı bütün işlerde büyük başarı elde edecek ve her daim mutlu olacak anlamına gelir. Rüyada okul üniforması giymek, bir sorunun çözüleceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlayacağına, hane içindeki sorunların sonlandırılması için çaba sarfedeceğine ve rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada okul binası görmek, aile hayatı yada iş hayatı ile ilgili çok hayırlı haberler alınacağına, bu haberin ardından verilecek kararlar sayesinde yüksek bir makama terfi alınacağına işarettir. Rüyada okul binası yapmak, bir çok kişiye iş imkanının sağlanacağı bir projeye, bolluk bereket dolu bir haneye sahip olmaya, aydınlık günler geçirmeye yorulur.

Rüyada okul çantası görmek, rüyayı gören kişinin işle yada sosyal hayatı ile ilgili olarak yaşadığı bir sorundan ötürü büyük bir zararla yüzleşmek zorunda kalacağına, bu zarardan kurtulmak için planlar ve çalışmalar yapacak ancak bazı kişilerin araya girmesi sebebi ile başarısız olacağına ve epey sıkıntı çekeceğine işarettir. Rüyada okul çantası almak, kaçan fırsatların yakalanması sayesinde yaşanan mali krizin hızlı bir şekilde sonlanacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, gönül işleriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına ve kötü bir alışkanlıktan vazgeçileceğine işarettir.

Rüyada okul bahçesi görmek, hedefe ulaşmak için gidilen yolda büyük başarılar elde edileceğine, yeni bir hayat kurulacağına ve bu hayatta mutlu huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda kendimi okul bahçesinde gördüm. Daha sonra ders zili çalıyor herkes derse giriyor, en son ben giriyorum. Sınıfta ders işlemeye başlıyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.