RÜYADA OKEY GÖRMEK

Rüyada okey görmek, hayatı çok fazla ciddiye almayan bir eş sahibi olmak yüzünden kişinin her sorumluluğu tek başına üstlenmek zorunda kalacağına, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına tabir edilir. Aklı bir karış havada çocuklara sahip olmak, çalışma hayatında tutunamayan ve hazıra konmak isteyen biriyle evlenmeye de yorumlanır. Rüya sahibinin kazanç konusunda kolaycı bir tavır içinde olduğuna ve bu yüzden girdiği her işten zorlandığı anda çıkarak geleceğini yavaş yavaş mahvedeceğine tabir edilir. Kumar düşkünü olmak veya kumar oynamak suretiyle evinin rızkını harcamak, ailesini mahcup ve muhtaç duruma düşürmek anlamına da gelen bu rüya, kötü alışkanlıkların pençesine düşülmemesi için kişinin girdiği ortamlara çok dikkat etmesi gerektiği konusunda uyarıda bulunmaktadır.

Rüyada Okey Görmenin Anlamları

Rüyada okey taşı görmek, gören kişinin şansının dönerek umutsuz baktığı işlerden hayırlı sonuçla çıkacağına ve maddi kazançlara nail olacağına tabir edilmektedir. Rüyasında okey taşı gören kimseler, olacakları önceden görebilen, atılımlarını bu yönlerden etkin kılan, başarılı kimselerdir. Rüyada okey taşı görmek, bazen de iyilik yapmaya, el açıklığına, yapılan yardımlara işaret eder.

Rüyada okey masası görmek, gören kişinin sevdiği insanlarla sıkıntılarına son verecek güzel bir aktivite için bir araya gelerek hoş vakit geçireceklerine yorumlanır. Rüyasında okey masası gören kişi, büyük şana ve şöhrete sahip olacak ve insanların sevdiği, saygı duyduğu kimse haline gelecektir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada okey ıstakası görmek, gören kişinin kumara ve kötü alışkanlıklara düşkün olup ailesinin rızkını yanlış yollarda harcayacağına yorumlanır. Rüyada görülen okey ıstakası sembolü bazen de kişinin başına gelecek üzücü olaylara, şansınızın körelmesine, mutsuz edici olaylarla karşı karşıya kalmaya işaret eder.

Rüyada okey takımı görmek, gören kişinin iyi ile kötüyü ayırmakta zorluk çekileceği bir durum yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kendisine çok samimi yaklaşan ancak gerçek niyeti hiç de iyi olmayan kimseler yüzünden ilerleyen zamanlarda ailevi sorunlar yaşayacağına, bu kişiler nedeniyle maddi kayıpların da kişiyi çok üzeceğine tabir edilir. Bencil, sorumsuz, kimseyi dinlemeyen, sadece kendi bildiğini okuyan bir eşe veya evlatlara da işaret etmektedir.

Rüyada okey oynamak, gören kişinin ailesine önem vermemesine, başka insanların sözlerine inanıp o şekilde hareket etmesine ve kendi fikirlerini ortaya koyamamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin zayıf karakter özelliğinden dolayı kötü niyetli kimselerin hedefi haline geleceğine, malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına yorumlanmaktadır. Tamamen çıkarları ve maddi açıdan elde edecekleri fırsatları düşünerek kişiyle arkadaşlık yapan insanların çokluğuna da dikkat çeken rüya, kime güvenileceği konusunda düşünmek gerektiğinin de altını çizmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Pelin dedi ki:

    Rüyadam 12 sayısının okey ıstakasında sırasıyla mavi yeşil ve siyah rekli okey taşları sıralıydı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.