RÜYADA ÖĞRETMEN OLMAK

Rüyada öğretmen olmak, kişi eğer kamuda çalışıyorsa iş terfisi olarak değerlendirilir. Rüya sahibi kendini öğretmen olarak görürse, gelirinin memnun edecek şekilde artacağına ve şansının da açılacağına işaret eder. Her açıdan bu rüya, bolluk ve bereketin bir arada geleceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu geleceğe sahip olabileceği gibi, eline geçecek olan fırsatlar da ulaşmak istediği hedefe daha kısa sürede kavuşmasını sağlayacaktır. Rüyada öğretmen olduğunu görmenin olumsuz yorumları da vardır. Özellikle yakın çevrede bulunan ancak rüya sahibinin hiç farkında olmadığı bir kişinin gizli bir düşmanlık içinde olduğunu belirterek uyarıda bulunmaktadır.

Rüyada Öğretmen Olmanın Anlamları

Rüyada öğretmen olarak atandığını görmek, gören kişi hayatı boyunca sağlık konusunda hiç sorun yaşamayacak demektir. Tayin olunan mevkide çok önemli başarılara imza atılacağına ve rüya sahibinin yüzünü güldürecek, güzel ve ferah bir haber alacağına da yorumlanabilir. Aynı zamanda duygusal açıdan, gönül işlerinde sıkıntısız ve her şeyin hayal edilen şekilde gideceğine, pek çok kişinin rüya sahibine imrenerek bakacağına da tabir edilir. Çok uzak bir yere öğretmen olarak atanmak, maddi konularda sıkıntıya düşme ihtimali nedeniyle tedbirli olunması gerektiğine işaret eder. Düşman olarak bilinmeyen ama kötülük etmek isteyen bir yakının olduğu konusunda da uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada öğretmen olup ders anlattığını görmek, gören kişinin çok önemli bir mevkiye geleceğine işaret eder. Bu rüya makam olarak yüksekte olmaya ve altında birtakım insanların çalışıp onları yönetme imkanına sahip olunacağına delalet etmektedir. Ders anlatmak bazen de yol göstermek ve yardım etmektir.

Rüyada kendini okulda görmek, gören kişinin alması gereken bir takım öğütlerin varlığına işaret eder. Bu rüya yapılan bazı yanlış hareketlerden dolayı insani vasfın ve derecenin düştüğünü gösterir. Bir an önce rüya sahibinin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini gösteren uyarıcı bir rüyadır. Okulda bulunmak bazen de ilim öğrenmek anlamına gelir. Böyle bir rüya gören kişi, eğitimine devam eder ve hayırlı bir ilimle meşgul olur. Okulda ders almak veya dersi dinlemek de aynı manaya gelmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Zeynep dedi ki:

    Ruyamda ogretmendim okulda bir muddet ders anlatacagim sinifi aradim. siniflar tiklim tiklim ogrenci doluydu sonunda kendi sinifimi bulup derse basladim. ne ogrenci beni dinliyor ne de sesimi duyurabiliyordum. bir zaman sonra talebeler sıkılmaya basladi teker teker ben gormeden dersi ekip gittiler. Ders bittikten sonra diger ogretmen arkadaslara pek cok kez ders anlattigimi ama boyle ilgisiz bir sinifla hic karsilasmadigimi anlatiyordum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.