RÜYADA OĞLU OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada oğlu olduğunu görmek, gören kişinin yaşamının istediği gibi gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin herkes için hayal gibi görünen hedeflerine ulaşacağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayattaki tüm beklentilerinin gerçekleşeceği anlamına gelir.

Rüyada Oğlu Olduğunu Görmenin Anlamları

Rüyada oğlan çocuk dünyaya getirmek, bir kişinin rüyasında erkek bir bebeğe sahip olduğunu görmesi, o kimsenin hergün Allah’a şükredeceği kadar güzel bir hayatı olacağı ile tabir edilir. Kolay elde edilmeyecek bir hayatın sahibi olmaya ve kendini Allah’ın özel kulları arasında saymaya delalet eder. Rüya sahibinin hak tarafından lütuf üstüne lütuf göreceğine işaret eder.

Rüyada oğlan çocuk emzirmek, gören kişinin her zaman çocuklarına büyük bir tutku, sevgi ve aşkla bağlı kalacağına, her kararlarında onların arkasında olacağına, yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, onları koruyup kollayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ikiz oğulları olduğunu görmek, gören kişinin çok şanslı bir insan olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kısmetleri eksik olmayacak ve kişi her  şeyin en fazlasına sahip olacak, herkesten de bir adım önde olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada arkadaşının oğlunu görmek,  rüya sahibinin arkadaşının yaptığı güzel işlerin varlığına, önemli makamlara sahip, zengin, kariyerli, itibarlı ve işinde bir numara olduğu haberinin alınacağı anlamına gelir. Ve bu rüya o kimse üzerinden yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Oğlan çocuğum olmuş, emziriyordum.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com