RÜYADA OĞLAK GÖRMEK

Rüyada oğlak görmenin anlamı, rüya sahibine nasip olacak evlada işaret eder. Bu rüyayı gören kişilerin çocukları genelde erkek olur. Hayırlı rüyalar arasındadır, rüya sahibinin muradına ermesine, dileklerinin ve isteklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Rüya sahibi, her zaman istediği şeylere kavuşacak ve hayatı çoğu defa kendi istediği şekilde ilerleyecektir. Rüyada görülen oğlak çok iyidir. Evlada, mülkiyete, bağa, bahçeye işaret ederken aynı zamanda kazanca, rızka ve bolluğa, temkinli davranmaya, şerefli ve gururlu olmaya delalet eder.

Rüyada Oğlak Görmenin Anlamları

Rüyada oğlak yakalamak, kolay elde edilen servete, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, elinden her iş gelen bir kimseye, duygusal külfeti olan bir kimseden kurtulmaya, mutlu olmaya, sevineceğine, güvenli hissetmeye, devlette makama yükseleceğine, cömert bir memura yorumlanmaktadır. Bu rüya sıkıntılarının sonunda gözlediği daha sağlıklı bir hayata, bir kişiden yardım isteyerek kazandığı mutluluğa, cefa çekerek elde ettiği zafere, zahmetle birlikte kavuştuğu iyi bir geleceğe delalettir.  Olumsuz yorum olarak cahil bir kişiye, maddi probleme, ticari kayba, değer yitirmeye delalet eder.

Rüyada oğlak kesmek, ya da başkası tarafından kesildiğini görmek, kişinin başına bir musibet geleceğine işarettir. Bu rüya sahibine büyük acılar yaşatacak ve yas tutmasına neden olacak kadar kötü bir durumdur.

Rüyada oğlak yemek, evlat sayesinde rızıktan ve paradan yana nasipleneceği yorumu yapılır. Rüya sahibinin çocuğu aracılığıyla elde edeceği mallara da yorulur.

Rüyada oğlağın üzerine bindiğini görmek, evlatları ile gezmeye gitmek ya da başka türlü aktiviteler yapmak suretiyle çok keyifli saatler geçirecek ve onların yanında tüm derdini, kederini unutacaktır. Rüya sahibi, çocuklarının yanındayken hiçbir yerde bulamadığı huzuru buluyor, hiçbir şeyden almadığı keyfi alıyor demektir.

Rüyada oğlak sürüsü görmek, evlatlara tabir edilir. Rüya sahibinin kendisi için hayırlı evlatları olacağı ve onlar sayesinde hayattaki gücünün de sağlığının da yerinde olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin evlatlarının çoğu erkek olacak demektir.

 


Rüya Yorumları;

  1. Leymune dedi ki:

    Ruyamada 3 tane oglak gordum bunlar ormanlik alana gidiyorlar arkalarindanda ayi gidiyor bende telaslaniyorum bu arada gece karanlik traktoru calistiriyorum sesi ve isigi gorurse zarar veremez onlari yiyemez diye dusunurken uyandim

  2. Nisa dedi ki:

    İyi günler rüyamda suyun içinden gidiyorum ve suyun altında uzun dalgalı kuyruklu beyaz bir oğlak görüyorum. Önce midilli at zannediyorum ama kafasını dışına çıkarınca beyaz bir oğlak olduğunu görüyorum. Sonra onu besliyorum. Oğlak suyun kenarına çıkıyor. Kuyruğunun güzelliğine hayran kalıyorum. Yorumu nedir acaba

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com