RÜYADA ODUN KESMEK

Rüyada odun kesmek, gören kişinin iş hayatında kendisini çekemeyen kişilere ve kendisine sürekli kötülük yapmak isteyen düşmanlarına karşı çok büyük başarı elde edeceğine, bu kişiler ile girdiği rekabette çok rahat bir şekilde üstünlük sağlayacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına ve çok büyük bir saygınlığa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Odun Kesmenin Anlamları

Rüyada odun kestiğini görmek, iş hayatında çok zor bir duruma düşen rüya sahibinin, kendisini kötü olaylar ile uğraşmak zorunda bırakan kişiye karşı üstünlük sağlayacağına ve bu kişiyi iş hayatında çok büyük yenilgiye uğratacağına delalet eder.

Rüyada birinin odun kestiğini görmek, gören kişinin çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiye, üzülmesine sebep olan kişilere karşı destek verdiğine, bu destek sayesinde bu kişilerin mağlup olacağına, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına ve çok büyük bir huzura kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada testere ile odun kesmek, aile hayatında ve iş hayatında çok zor ve sıkıntılı devam eden durumların sona ereceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata, çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada balta ile odun kesmek, gören kişinin iş hayatında kötü durumlara düşmesine, çok büyük ve sıkıntılı zamanlar geçirmesine ve neredeyse adının lekelenmesine sebep olacak kişi ya da kişilere gereken dersi vermek için bir kişiden yardım alacağına ve bu yardım sayesinde kendisini aklayacağına işaret eder.

Rüyada odun kesen birini görmek, gören kişinin kötü ve zor durumlara düşmesine sebep olan kişilerden kurtulmak için çok büyük çaba harcayacağına, bu kişinin söylediği yalanları ortaya çıkartacağına, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına ve sonunda kendisini temize çıkartacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Cemal dedi ki:

    Benim önüme bir parça odun parçası arttıkarı anlamı nedir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com