RÜYADA MALİKANE GÖRMEK

Rüyada malikane görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandan beri kafasını kurcalayan sorunların yakın bir zaman içinde sevilen ve değer verilen insanların vereceği büyük bir destek ve edecekleri yardımlar sayesinde çok daha zararlı bir hale gelmeden sona erdirileceğine ve bu sayede rüya sahibinin epey bir zaman sonra ilk kez rahat bir nefes alacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin elinden gelen her şeyi yapması ve sabırlı davranması sayesinde çok güzel olaylar yaşayacağına ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Malikane Görmenin Anlamları

Rüyada büyük malikane görmek, gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında karşısına çıkan problemleri yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına adayacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada çiftlik görmek, gören kişinin uzun zamandan beri çok zor şartlar altından çalıştığına, kendisini yıprattığına ve hayat içinde büyük sinir harpleri yaşadığına, yakın bir zaman içinde çektiği sıkıntıların karşılığını alacağına, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada şato görmek, gören kişinin ortak olarak gireceği bir işten yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, şansının da yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, kendisini çekemeyen kişilere inat işini en iyi şekilde yaparak herkes tarafından sevileceğine ve bu sayede çok büyük bir zenginliğe sahip olup gayrimenkul alım satımı işine gireceğine işaret eder.

Rüyada kule görmek, gören kişinin verdiği emeklerin karşılığı olarak çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edileceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine ve kendi çabası sayesinde çok yüksek bir noktaya geleceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Hidayet Erkli dedi ki:

    Rüyamda bir malikanede taşınmışız. Burada yardımcılar, çalışanlar var. Binanın içine geziyorum. Giydiğim terlik yırtıldı, onu attım, evimden terlikler, ayakkabılar getirmişler, onu aradım, bulamadım. Yemek salonuna dönmek için bir araca bindim, yanımda evin küçük kızı vardı.Dolmuşa mı bindik, diye sordum. Hayır, şoför var dedi. Geniş ve kalabalık bir bahçede indik. Bu kadar.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com