RÜYADA LAVAŞ GÖRMEK

Rüyada lavaş görmek, gören kişinin kolay şekilde hayatını devam ettirmenin ve kısa yoldan zengin olmanın yollarını bulacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine bu sayede geçim derdi çekmeden rahat, iyi, mutlu, keyifli ve neşeli bir hayat süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği, şansının da her zaman kendisinden yana olacağına tabir edilir.

Rüyada Lavaş Görmenin Anlamları

Rüyada lavaş yediğini görmek, gören kişinin işsiz, ekmeksiz ve parasız kalmayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çok kısmetli biri olduğuna, Allah’ın lütuflarının kendisine hep isabet ettiğine, bu sayede hiçbir zaman zorluk içine düşmediğine, hep bir kurtuluş yolu bulduğuna bunun içinde her zaman şükrettiğine işaret eder.

Rüyada lavaş ekmeği görmek, gören kişinin fakirlikten kurtulacağına, Allah tarafından bolluk ile mükafatlandırılacağına, bundan sonra canının her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine işaret eder.

Rüyada sıcak lavaş ekmeği görmek, gören kişinin sabırlı olduğu takdirde çok büyük gelişmeler yaşayacağına, makam sahibi olacağına, lüks ve gösterişli bir yaşama kavuşacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin acele etmeden, hedefe doğru ilerlemesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada pide görmek, gören kişinin hayallerine ulaşacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına ve onunla mutlu bir hayata adım atacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu kararından dolayı hiçbir zaman pişman olmayacağına tabir edilir.

Rüyada pide yemek, gören kişinin refah düzeyinin yükselmesine sebep olacak, kazançlı işler yapacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine işaret eder ve hayırlara yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Selale dedi ki:

    Ruyada evimizde daire seklinde bol lavaw gordum kaynanam piwirmiw sicak sicak bolluca duzmusler evle bir bende bakarak geciyorum howuma gidiyor amma yemedim ne anlama gelir bu?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com