RÜYADA LAĞIM FARESİ GÖRMEK

Rüyada lağım faresi görmek, insanlar hakkında hile düşünen ve kötü kalpli bir erkeğe işaret eder. Rüyasında lağım faresi ile karşılaşan kişi gerçek hayatında da bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır demektir. Rüyada lağım faresini evinde görmek, rüya sahibinin evine girip çıkan dost görünümlü bir düşman olduğu anlamına gelir. Lağım faresi usta bir hırsıza, sinsi bir düşmana, evlere girip çıkan ve asıl yüzünü saklayan düzenbaz bir kişiye yorumlanmaktadır. Rüyada lağım faresini eline alan kişinin akrabaları arasında kötü bir düşmanı vardır demektir. Lağım faresini yatağında görmek, kötü huylu bir eşe sahip olmaya veya ahlaksız bir kimsenin rüya sahibine görücü gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Lağım Faresi Görmenin Anlamları

Rüyada lağım faresinin ısırdığını görmek, rüya sahibini bir lağım faresinin ısırması yakında kendisine ulaşacak bir zararın göstergesidir. Bu rüya gören kişinin yakınlarında bulunan bir düşmanın sinsice yaklaşmasının ve zarar vermek için fırsat kollamasının bir habercisidir. Rüyada lağım faresinin kulağını ısırması, bir düşmandan rüya sahibine ulaşacak habere, lağım faresinin gören kişinin elini ısırması haram mal yemeye; lağım faresinin bacağından ısırması kötü yollara düşmeye veya hatalar yapmaya işaret eder.

Rüyada lağım faresi öldürmek, rüya sahibinin gerçek hayatında sinsi ve kötü bir düşmana galip gelmesine işaret eder. Bu rüya yakında gören kişinin dostlarından birinin kendisine bir hile düzenleyeceğine ve bu hilelerden kurtulup o kimseyi helak edeceğine yorumlanır. Rüyada lağım faresi ile mücadele etmek gören kişinin düşmanıyla savaşmasına; lağım faresinin galip gelmesi ise bu düşmanın gören kişiye üstünlük sağlamasına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. salih acar dedi ki:

    rüyamda pantolonumu çıkardı ısırarak ve bayağı mücadale ettim kaçtım . tşkler.

  2. Anonim dedi ki:

    rüyamda elimde dolma vardı tabakla buzdolabına koydun hışrtıyı duyp geri dnüp ordan uzaklaştım daha sonra karşı komşumuz olan teyze koşarak sarıldı tekrar sarıldı daha sonra bir gen sorununu anlatmaya bşladı tamam dedim önümden birsürü genç insanlar geçerken sıkıntısı olan genci bian kaybettim bende takılıp aralarına girerken bir el omzuma dokundu burda nereye gidiyorsun dedi genç ise iki genç kızdan yakınıyordu selerinde kızlardan biri gülüyordu bana doğru iri beyaz dişler derken uzandığım yerden iri bir lağım faresi bacağıma doğru hızlıca gelmeye başladı tekmeyi vurdum çocuğuma doğru fırlada tekrar bu sefer daha hızlı geldi bacağıma doğru arıyorum bulamıyorum tekrar gördüm ikncii kez vurmak istedimayağımı kaldırmaya gücüm kalmadı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com