RÜYADA KUYRUKLU YILDIZ GÖRMEK

Rüyada kuyruklu yıldız görmek, rüya sahibi için hayırlara tabir edilir. Yaşanacak olan mutluluklara ve elde edilecek başarılara işaret eder. Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir. Geçimini kolay şekilde sürdürmeye, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya işaret eder. Rüyada görülen kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmenin Anlamları

Rüyada yıldız görmek, itibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine işaret eder. Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek hayatını sürdüreceğine, maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada yıldız kayması, rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının sona ermesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada tek yıldız görmek, gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına tabir edilir.

Rüyada gökyüzünde çok fazla yıldız görmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya, onunla gönül birliği etmeye ve hayırlı bir ilişkiye başlamaya tabir edilir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisi yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yıldız kümesi görmek, sünnetti yerine getirmeye, peygamberin buyruklarına bağlı kalmaya, dinin gerektirdiklerini ihmal etmemeye, yüzünü Kabe’ye dönmeye ve başını secdeden kaldırmamaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Eien dedi ki:

    Rüyam da annem ben ve kardeşim dışarıdaydım. Geceydi. Sonra kardeşim bak kuyruklu yıldız dedi. Baktim. Gözümü kapadım. Aşık olduğum adamın mutluluğunu ve ona kavuşmayı diledim. Sonra kuyruklu yıldız(kocaman sapsarı pasparlak) bana doğru gelmeye başladı. Basta çekindim. Ama sadece izledim. Bana doğru gelirken kocaman kar tanesine dönüştü. Yere düşecekken tuttum iki elimle. Sonra gözümü kapadım ayni dileği tekrar diledim. Sonra uçurdum üfleyerek. Yukarı çıkarken kuyruklu yıldız oldu göz kırpar gibi parladi sonra uçtu gitti.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com