RÜYADA KÜTÜK GÖRMEK

Rüyada kütük görmek, rüya sahibinin işlerinden yana hayır bulmasına, kar ve kazanç elde etmesine, ağız tadının yerinde olmasına, keyifli günlere, sevinçler yaşamaya, sağlığa ve mutluluğa kavuşmaya işaret eder. Genel anlamıyla maddi konularda güç kazanmaya, işini büyütmeye, ticarette ehil kişi olmaya ve bu sayede pek çok yeni gelir kapısı aralama şansı yakalamaya işaret eder. Rüya sahibinin mutluluktan yana payına düşene kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kütük Görmenin Anlamları

Rüyada ağaç kütüğü görmek, iyi anlamlara gelmez. Büyük uğursuzluk olarak tabir edilir ve rüya sahibi için çok büyük bir musibetin yaşanacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına işaret eder. Bu rüya, yaşanacak olan kötü bir olay sonrasında artık hiçbir şeyin eskisi gibi iyi olamayacağına yorumlanır.

Rüyada kütük kesmek, zafer elde etmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin, çok zor bir işin üstesinden gelmesine ve bu sayede rakiplerine karşı ezici bir güç elde etmesine tabir edilir. Kem gözlü, fesat ve çıkarcı kişilerden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada kütük kırdığını görmek, gören kişinin yükü hafifleyecek, işleri açılacak, borçları azalacak, üzüntüsü ve derdi bitecek, gözyaşı kuruyacak ve hayatından yana artık şansı dönecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada kütük taşımak, gören kişinin mal ve para elde edeceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada kütük yığını görmek, bir yerde üst üste yığılı kütük görmek çok hayırlıdır ve dünya malının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının artacağı, daha lüks bir evde yaşamaya başlayacağı ve ikinci bir iş kuracak kadar sermaye elde edeceğine yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Murat dedi ki:

    azgın bir Deren’in içinde sürüklenen ağaç kütüklerini alıp dışarı atıyorum su sonra birden bitiyor

  2. Nurettin Karadeniz dedi ki:

    Rüyamda arabamın üzerine büyük ağaçlar devrildi. Arabam hasar aldı ben çıktım ancak ağaçları üzerime düşüren kepçe beni öldürmeye öalıştı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com