RÜYADA KORKTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada korktuğunu görmek, tam tersi anlama gelmektedir. Cesaretlenmeye, güç ve kudret sahibi olmaya, kendinde her türlü engeli ve zorluğu aşacak inancı bulmaya yorumlanır. Yaşama karşı olgunlaşmaya, bilginleşmeye, tecrübe kazanmaya, aynı zamanda iş hayatında da profesyonel olmaya işaret eder. Tüm kuruntulardan, kaygılardan ve soru işaretlerinden arınmaya, hatalardan ders almaya ve gençlik heveslerinden uzaklaşarak daha gerçekçi bir yaklaşım ve tutum sergilemeye işaret eder.

Rüyada Korktuğu Görmenin Anlamları

Rüyada yılandan korkmak, kötü, art niyetli, hain, yalancı, hilekar ve iftiracı kimselerin şerrine uğramaktan çekinmeye bu nedenle insanlara karşı daha temkinli olmaya ve mesafeli durmaya işaret eder. İnsanlardan gelecek zararlardan ve tehlikelerden korkmaya ve bunlardan korunmak adına dikkatli olmak için elinden geleni yapmaya yorumlanır.

Rüyada yüksekten korkmak, gerçekte de var olan bir yükseklik korkusunu gösterdiği gibi aynı zamanda da emek verilerek, fedakarlık yapılarak ve üzerinde büyük titizlik ve özveri ile çalışılarak ortaya konan işlerin amacına ulaşacağına, beklenilen takdiri alacağına ve büyük kazanımlara vesile olacağına işaret eder.

Rüyada korkmak ve kaçmak, korkularının üzerine gitmeye, zayıflığını yenmeye, hayata ve mesleğine dört elle sarılacak isteğe ulaşmaya, yaşam sevincine kavuşmaya, ruhen ve bedenen iyileşmeye, deyim yerindeyse nefes ve can bulmaya işaret eder.

Rüyada korkmak ve bağırmak, tüm kederden, dertten, üzüntüden, gereksiz manevi yükten, hastalıktan, musibetten, uğursuzluktan, şanssızlıkta ve kısmetsizlikten kurtulmaya bu sayede yeni bir insan olmaya, tazelenmeye, kendini çok huzurlu, keyifli ve iyi hissetmeye işaret eder.Rüyada korkmak ve ağlamak, muradına ermeye, isteklerine kavuşmaya ve dileklerin yerine gelmesine işaret eder. Deyim yerindeyse kişinin önünde açılacak hayır kapılarına ve karşısına çıkacak fırsatlara, temiz ve güzel yollara tabir edilir ve kötü durumdan iyi duruma geçmek şeklinde tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda çok korktuğumu gördüm, neyden ve tam olarak nerede korktuğumu hatırlamıyorum fakat uyandığımda da aynı korku hissini hala yaşıyordum.

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyada tuvalette birisinin korktuğunu görmek, vücudunun uyuştuğunu görmek ne demek?

  3. Anonim dedi ki:

    Kızım.valiyle.evleniyordu.iki.korumasi.bekliyodu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.