RÜYADA KAFESTE MUHABBET KUŞU GÖRMEK

Rüyada kafeste muhabbet kuşu görmek, gören kişi için olumsuz hayat koşulları yaşanacağına ve buna bağlı olarak sorunlu bir psikoloji içinde olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kendisini elleri kolları bağlanmış ve işe yaramaz olarak gördüğü gibi, içine kapanık bir süreç yaşar demektir. Çevresi, arkadaşları ve sevdikleri ile iletişimini en aza indirip, işine de konsantre olamayacağına, bu durumun mevcut aile düzenine ve kazancına da olumsuz şekilde yansıyacağına işaret eder. Kafeste muhabbet kuşu görmek aynı zamanda işlenecek bir suç nedeniyle hapse atılmak veya bir iftiraya kurban gidip, kimsenin yüzüne bakamayacak duruma gelmenin de habercisidir.

Rüyada Kafeste Muhabbet Kuşu Görmenin Anlamları

Rüyada kafesten muhabbet kuşunun kaçtığını görmek, bir süredir kişiyi bunaltan ve yaşama sevincini yok eden olumsuz bir olayın nihayete ereceğine, alınacak güzel bir haberle beraber yeniden eski neşeli günlere kavuşulacağına ve manevi olarak da iyi hissedilen bir döneme girileceğine işaret eder. Özellikle evli kişilerin aile içindeki çatışmalardan vazgeçip, daha uzlaşmacı ve saygılı bir tutum içine girileceğine, aile birliğinin yeniden sağlanacağını da tabir eder. Çocuğu olan kişiler için bu rüya evladının okumak veya iş nedeniyle gurbete gideceğine işaret eder.

Rüyada muhabbet kuşu yakalamak, rüya sahibinin çok mutlu bir haber alacağına, ruhsal bir yolculuk yapacağına ve içindeki çatışmalardan arınıp daha sakin, daha anlayışlı bir insan olacağına işaret eder. Evli kişiler için birbirleri ile iletişimi güçlü bir ilişkiye sahip olacaklarına ve sorunsuz bir beraberlik yaşayacaklarına tabir edilir. İslami açıdan muhabbet kuşu yakalamak kişinin inancı sağlam, ilim irfan sahibi kimselerle arkadaşlık ederek güzel huylar edineceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    RUYADA KAFESTE MUHABBET KUŞU GORMEK

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com