RÜYADA KAFATASI GÖRMEK

Rüyada kafatası görmek, hayırlara alamet eder. Sağlıklı yaşamaya, makbul olan mallar edinmeye, helal lokma yemeye, bolluğa, berekete, zenginliğe sahip olmaya ve şifaya kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarının sona ermesi ile birlikte derin bir nefes alacağına ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet edilir ve rüya sahibinin hayatına güzelliğin, rahatlığın ve konforun hakim olacağına işaret eder.

Rüyada Kafatası Görmenin Anlamları

Rüyada kafatası kemiği görmek, gören kişinin işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine tabir edilir. Şifa bulmaya ve dertlerinin dermanına kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada kafatasının açılması, gören kişinin açık sözlü olduğuna, düşüncelerini hiçbir zaman dolaylı yollardan söylemediğine bilakis cesurca doğrudan konuştuğuna, karşısındakini kaybetme pahasına da olsa kimsenin arkasından konuşmayarak, insanlara karşı son derece açık olduğuna ve dürüst davrandığına işaret etmektedir.

Rüyada kafatası kırılması, gören kişinin şanssızlığa uğrayacağına, musibetli olaylarla karşılaşacağına, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin üzülmesine, mutsuz olmasına, hayal kırıklığı yaşamasına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşmesine neden olacak bazı durumların ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada kafa görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin çevresi geniş, ticaret sahibi, zengin ve tahsilli kimse haline geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin başarıya doymayacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına ve kendisi ile gurur duyacağı işler yapacağına işaret etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda KAFA tasim acilip beynime balık tüm dutura gitim yapışmış deyip gunderdiler

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com