RÜYADA KAÇTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kaçtığını görmenin anlamı, korunmak anlamına gelir. Rüya sahibinin kazadan, beladan, kötü hastalıklardan ve her türlü olumsuzluktan uzakta olacağı ile tabir edilir. Selamete kavuşmaya, haramdan, yalandan, hileden ve fesattan kaçınmaya işaret eder. Rüyada kaçtığını görmek, çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Hidayet bulmaya işaret eder. Rüyada kaçmak, kariyeriniz ile ilgili hedeflediğiniz makama düşündüğünüzden daha kısa bir zamanda sahip olacağınıza ve emrinizde birçok çalışanınızın olacağına delalet eder. Amirlik ya da memurluk mertebesine yükselmek isteyen kişilerin amaçlarına ulaşacaklarına işarettir. Bazı rüya alimleri ise rüyada kaçmayı, kişinin aile hayatında yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan uzaklaşma ve yalnız kalma isteği olarak yorumlamışlardır.

Rüyada Kaçmanın Anlamları

Rüyasında düşmandan kaçtığını gören kişi, tüm korkularını, şüphelerini ve kuruntularını yenecek, büyük bir manevi güce kavuşacak demektir. Rüya sahibinin mutluluk ve esenlik bulması, yoluna çıkan her engeli inancı ve kudreti sayesinde aşmayı başarması anlamına gelir.

Rüyada koşarak kaçmak, sağduyulu ve soğukkanlı olmaya, sabırlı davranarak kara geçmeye işaret eder. Rüya sahibi, hırsının ve öfkesinin kurbanı olmayacak kadar mantıklı ve zeki kimsedir bu sayede de her işinden karlı çıkıyordur diye yorumlanır.

Rüyada evden kaçtığını görmek, gören kişinin hayatından sıkıldığı anlamına gelir. Rüya sahibi bir süre günlük hayattan ve ev içindeki sıradan ortamdan uzaklaşmak istiyor diye değerlendirilir. Belki de küçük bir tatil rüya sahibinin deşarj olup, moral toplamasına yetecektir.

Rüyada kavgadan kaçmak, rüya sahibinin bir konuyu kafasına takıp, sıkıntıya girmesi, fakat işin sonunda çektiği zahmetin ne kadar boş olduğunu görmesi anlamına gelir. Kişi çektiği zorluktan çok, boş yere hayıflanmasına ve kendine eziyet etmesine üzülecek demektir.
Rüyada köpekten kaçmak, bir düşmanınızın üstesinden geleceğiniz ve size zarar vermek isteyen kişilere karşı zafer elde edeceğinize delalet eder. Rüyada köpekten kaçarken saklandığınızı görmeniz, düşmanlarınızın size zarar vermeyeceğine ve keskin zekanız ile onlarla kolayca başa çıkabileceğinize işaret eder. Kaçtığınız köpek size havlıyorsa, büyük bir düşman, havlamıyorsa yakın çevrenizde bulunan sinsi bir düşmanı temsil etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Oğuzhan dedi ki:

    Rüyamda arkadaşlarımın bir kavgada olduğunu kanlı bıçaklı arka mahallede kıyım olduğunu duyuyorum. yanımda benim bir küçük kardeşim ile beraber mahalleye girdiğimizde korkup geriye kaçıyorum. Bu ne anlama geliyor ?

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.