RÜYADA KAÇIRILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kaçırıldığını görmek, gören kişinin hayır demesini bilmediği için hep başkalarının seçimlerini yaşamak zorunda kalacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine işaret eder. Rüyada kaçırılmak, kişinin özgürlüğünün önüne geçip, onu istediği gibi yönetmeye çalışan ve kendisi üzerinden menfaat elde etmek için çalışan kimselerin varlığına işaret eder. Rüyada kaçırılmak da kaçırıldığını görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kimseyi kırmak, üzmek ve geri çevirmek istemeyişi nedeni ile iyi niyetinin su istimal edileceğine ve kaybeden tarafın hep kendisinin olacağına işaret eder.

Rüyada Kaçırıldığını Görmenin Anlamları

Rüyada kaçırılan birini görmek, ani yapılan değişiklik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatının hiç beklemediği andan değişeceği şeklinde değerlendirilir ve kişinin aklından olmayan bir şeyin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kaçırılmaktan kurtulmak, gören kişi kendi içinde büyük bir devrim yapacak ve artık kendi hayatını kendi yönetmeye karar verecek demektir. Rüya sahibinin kabuğunu kırması sayesinde, özgür biri olacağına ve bu saatten sonra da artık buna engel olacak hiçbir kimseye ve hiçbir olaya taviz vermemekte kesin kararlı olacağına işaret eder.

Rüyada kaçırılmak istendiğini görmek, gören kişinin akıl hocalarının çok olduğuna işaret eder. Bu kimselerin rüya sahibini avucunun içine alıp, istedikleri gibi kullanmak gibi bazı kötü niyetleri olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada kaçırılmaktan korkmak, rüya sahibinin gerek maddi gerekse manevi anlamda, bazı kişiler tarafından kısıtlanacağı konusunda bir takım kaygılar taşıdığına bu nedenle çevresindeki kişilere çok fazla taviz vermediğine ve onları hiçbir işlerine karıştırmadığına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Cemre dedi ki:

    ben öğretmenim tarafından kaçırıldım yanımda arkadaşlarım vardı onlarıda kaçırdılar
    ve biz kaçıyorduk ama biri bizi engelleyip geri getiriyordu
    annemize babamıza söyleyince de seni o okuldan alırız diyorlardı
    ozaman kreşteydim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com