RÜYADA KABAK TATLISI GÖRMEK

Rüyada kabak tatlısı görmek, hayatın olumlu yönleri ile karşılaşılacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine işaret eder. Rüyada kabak tatlısı gören bekar bayanlar için, çok zengin bir kısmetle karşılaşmak anlamına gelirken, evli bayanlar için yüksek maliyetli bir hediye veya ziynet eşyası anlamına gelmektedir. Kabak tatlısı gören yaşlı kimseler huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirirler. Para ve mal anlamına da geldiği gibi, erken yaşta zenginleşmek anlamına da gelir. Bunun yanında gören kişinin uzun süredir dağınık olan ve düzen isteyen işlerini toparlamasına işaret eder. İtibarın artmasına, şan ve şöhret kazanmaya, insanlara arasında temiz bir isimle anılmaya, hastalıktan şifa bulmaya, sağlık ve sıhhate, hastanede yatanlar için oradan çıkmaya işaret eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Görmenin Anlamları

Rüyada kabak tatlısı yapmak, İslami açıdan kişinin her zaman hayırlı işlerle uğraştığına ve çevresinde yardıma muhtaç insanlara gönül zenginliği içinde yardımlarda bulunduğuna, sevabının çokluğuna, ahiret hayatının da çok güzel geçeceğine işaret eder. Çalışkan olmaya ve azimle her işin üstesinden gelip, geleceğe doğru emin adımlar atmaya delalet eder. Düzgün bir insan olmaya, ahlaken herkesin beğendiği bir kişiliğe işaret ettiği gibi, büyüklerine saygılı, terbiyeli çocuklar yetiştirmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada kabak tatlısı yemek, güzel haberler almak şeklinde yorumlanır ama asıl olarak aile hayatında sıkıntısı olan kişilerin mutlu günlere kavuşacaklarını müjdeler. İş yerinde yaşanılan sorunların sona ereceğini gösteren bu rüya iyi bir mevki sahibi olmak ve sonrasında yurt dışında geçici bir süre yaşamaya da alamet eder. Rüya sahibinin şansının döneceğine ve kısmetlerinin hiç beklemediği yerlerden çıkacağı anlamına geldiği gibi, hastalıklar ile ilgili yeni tedavi yöntemleri bulup kurtulmaya da tabir edilir. Hapishanede bulunan kişiler için af çıkarak cezalarının sona ereceğini de ifade eder.

Rüyada kabak tatlısı ikram etmek, gören kişinin herkese iyiliğinin dokunduğuna işaret eder. Bu rüya ahlaklı ve iyi huylu bir adamdan yardım görmeye, zekat ve sadakalarını zamanında vermeye, kazandığınızı hayır yollarında harcamaya, güzel geçime, hoş konuşmalara, faydalı ilim öğrenmeye ve kişinin eline geçecek güzel mala ve paraya da yorumlanmaktadır.

Rüyada acı kabak tatlısı görmek, genellikle haram kazanca gayri meşru işlere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse kendisine fayda vermeyecek ilim öğrenir veya hayırlı olmayacak bir mal kazanır. Bazen de bu rüya sağlıktan sonra hastalığa tutulmaya veya meşakkatle elde edilecek paraya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Müge dedi ki:

    Gece Kabak tatlısını bir kaba koyup yemek için bir saklama kabı yıkıyorum, tabağın içini kurutup tatlıyı koyana kadar bir ürperti geliyor ve korkuyorum yemeden ve tabağa koymdan hızlıca çıkıyorum mutfaktan

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyamda üvey oglum bana bir sürpriz hazirlamis buzdolabının içinde pasta ve tatlı doldurmuş birde kabak tatlısı yapmış ama bütün olarak kabuklarıyla pişirmiş yanında da konuştuğu kızla birlikte bana yedirdiler birlikte oturuyoruz üvey oglum bir arkadaşıma dedi mi unutma saat tam sekizde burda ol hadi dedi arkadaşını bir yere gönderdi gene gene saat tam 8 de burda olun diye tembihledi anlamını merak ettim.

  3. Anonim dedi ki:

    Rüyamda akrabalarim kabak tatlısı yapmış hem yedim hemde evimede gitürdüm

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com