RÜYADA KABAK ÇEKİRDEĞİ GÖRMEK

Rüyada kabak çekirdeği görmenin anlamı, kişinin feraha ve mutluluğa kavuşacağına delalet eder. Rüya sahibinin çok uzun zamandan beri emek harcadığı işlerinin açılacağına ve eline yakın zamanda bol paralar geçeceğine yorumlanır. Kişinin uzun zamandır sıkıntısını çektiği şeylerden kurtulacağına ve beklenen müjdeli haberlerin kapıda olduğuna işaret eder. Rüyasında kabak çekirdeği yediğini gören kişi iş, eğitim ve aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşar. İstediklerini kısa sürede elde eder ve para külfetinden kurtulur. Aynı zamanda maddi ve manevi huzura ermeğe yorumlanır.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmenin Anlamları

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada görülen kabak çekirdeği mutlu ve huzurlu günlerin habercisidir. Rüya sahibi eğer ticaret ile uğraşıyorsa ya da yaptığı bir iş varsa, emeğinin karşılığını alarak yüzünün güleceğine ve herkesi kıskandıracağına delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yemek

Rüya sahibi kendisini kabak çekirdeği yerken görürse, içinde bulunduğu tüm sıkıntılardan kurtulur. Süre gelen eğitim hayatı içerisindeyse, üstün başarılar elde eder. Yakın zaman içerisinde sosyal hayatı renklenerek yeni arkadaşlıklar kurmaya yorumlanır. Rüyada kabak çekirdeği yemenin anlamı, iyiye tabir edilmektedir. Kısmet yemeğe de yorumlanır. Şansı ve bahtı açılır. Hatta yakın zamanda hayırlı olan evlilik kararı almaya delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Çitlemek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında oldukça başarılı biri olduğuna yorumlanır. İçerisinde bulunduğu bir proje ya da bir iş konusunda üstün başarı elde eder ve etrafında kıskanılan kişi olur. Hatta rüya sahibinin yakınında bulunan bir kişi, rüya sahibini çekemez ve iftira atarak dedikodusunu yapar. Hal böyle olunca rüyayı gören kişinin yakın zamanda üzüleceğini ve bu sayede etrafındaki kişilerin gerçek yüzünü görmeye işaret eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Dikmek

Rüyada kabak çekirdeği diktiğini görmek, iş hayatında uzun zamandan beri planlanan ancak hayata geçirilmeyen proje ya da projelerin kısa zamanda hayata geçirileceğine ve bu sayede yorucu günlerin başlayacağının habercisidir. Ancak bu yorgunluk tam anlamıyla tatlı bir yorgunluk haline dönüşecek. Çünkü kazanılacak bol miktarda paraların kapıda olduğuna tabir edilir. Yapılan işlerle birlikte adından çok bahsettireceğine ve herkes tarafından gıpta ile bakılmaya delalet eder.


Rüya Yorumları;

  1. Nurettin dedi ki:

    Rüyamda kırılmış ve kırılmamış kapaklar gördüm. Kırılan kabağın içinde çekirdekleri duruyordu. Hemen yanında duvara asılmış bolca ayıklamamış kabak çekirdeği var. Elimi sürdüm ama öyle bakındım.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.