RÜYADA İNCİ KOLYE GÖRMEK

Rüyada inci kolye görmek, gören kişinin gözyaşı dökeceğine ve uzun süre boyunca ağlayacağı pek çok olay yaşayacağı anlamına gelir. Bekar bir genç kız rüyasında inci kolye görür ise, bu çok sayıda kısmete sahip olacağına ve evleneceğine işaret eder. Genç ve bekar hanımlar için birkaç dünür arasında kalmaya ve aşk hayatında kararsızlık yaşamaya da işaret eder. Rüyasında inci kolye gören kişi evli bir bayansa hamile kalır, eşi çok büyük ve pahalı bir hediye alır, ailesinden miras olarak bir gayrimenkul sahibi olur şeklinde tabir edilir.

Rüyada İnci Kolye Görmenin Anlamları

Rüyada inci kolye takmak, bekar kişiler için ani gelişen bir evliliğe işaret eder. Rüya sahibi bekar bir erkek ise zengin bir hanımı eş olarak seçmeye, yaşlı kimseler için torun sahibi olmaya ve aynı zamanda hamile kalmaya da işaret eder. Rüyasında inci kolye takan kişi büyük bir ikramiye kazanır, değeri çok yüksek bir hediye alır ve çok aşığı olur demektir. Zaman zaman inci kolye takmak psikolojik açıdan çok hassas bir döneme girildiğine ve kişinin aşırı duygusal olduğuna da tabir edilir. Farklı bir yoruma göre, rüyasında inci kolye takan kişi kararlarını her zaman duyguları ile alır ve mantığını devreye sokmadığı için sürekli hata yapar şeklinde yorumlanır.

Rüyada dizilmiş inci görmek, özellikle evlat sahibi olmak isteyen kişiler için çok hayırlı bir rüyadır. Evli kadınlar için hamile kalmaya işaret eden rüyada eğer kişi incileri ipe kendisi geçiriyorsa bu durumda çok sevineceği ve mutluluktan gözyaşı dökeceği olaylar yaşar demektir.

Rüyada inci kolyenin dağıldığını görmek, ipinin koptuğunu ve incilerin dağıldığını gören kişinin aşk hayatı allak bullak olur demektir. Evli ise boşanır. Bekar ve nişanlı ise nişanlısından ayrılır. Duygusal anlamda da kişinin ruhsal bir çöküş yaşayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada incilerin dağıldığını görmek uğursuzluk sebebidir ve kişinin tüm işlerinin aksi gideceğine, kısmetlerinin sona ereceğine ve içe kapanık, mutsuz bir hayat süreceğine işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. gülşen Kocatepe dedi ki:

    Ablam rüyasında benim inci kolyemi istiyormuş yaptırmak için ben evliyim ablam bekar anlamı nedir

  2. Anonim dedi ki:

    Ben rüyamda beyaz inci kolyemi boynumda koptuğunu ve incilerindökülmeyip ipinin elimde kaldığı ni gördüm

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com