RÜYADA İMZA ATMAK

Rüyada imza atmak, her insanın yapamayacağı bir iş başararak herkesi şaşırtmaya ve olmaz denileni başarmaya işaret eder. Rüya sahibinin, aslında biraz emek ve biraz cesaret gerektiren fakat tembellik ve sorumsuzluk nedeni ile herkesin imkansız gözü ile baktığı bir işi, ortaya alın terini ve emeğini koymak sureti ile başaracağına ve o işten nasipleneceğine işaret eder. Rüyada imza atmak yaşanacak olan güzel olaylara işaret eder. Borçlardan, hastalıklardan, kötü, gereksiz hiç lazım olmayan insanlardan, her türlü musibetten, sorunlardan, şansızlıktan kurtulmak anlamlarına gelir. Rüya sahibi en sonunda şeytanın bacağını kıracak ve kapalı olan kısmetinin açılmasını sağlayacaktır şeklinde tabir edilir.

Rüyada İmza Atmanın Anlamları

Rüyada beyaz kağıda imza atmak, gören kişinin kendisi için hayırlar getireceği ve yüzünü güldüreceği işler yapmasına ve mutluluğa ermesine işaret eder. Beyaz kağıt yapılan işin rüya sahibine büyük yarar sağlayacağına tabir edilir.

Rüyada evrak imzalamak, rüya sahibinin hiç gereksiz yere ve kendisine hayır getirmeyeceğini bile bile bir işe para koyup, ümit etmesine fakat hayal kırıklığı yaşamasına işaret eder.

Rüyada nikah defterine imza atmak, disiplinli bir hayat sürmeye, sorumlulukların farkına varıp eksiksiz olarak yerine getirmeye, çok çalışıp, sonradan da keyfini sürmeye işaret eder. Rüya sahibi, kendi işini kendi yapar, sorumluluklarından kaçmak için onları başkalarına yüklemez şeklinde yorumlanır.

Rüyada imza atmak, gören kişinin yapacağı bir iş için güvendiği kişilerden görüş alacığı ya da anne babasının rızasını isteyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi yapacağı işin kendisine hayır getirmesi için büyüklerinin rızası olmasının uğurlu geleceğine inanır şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Roman dedi ki:

    rüyada bir başkasının imza atması

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.