RÜYADA ILIK SU GÖRMEK

Rüyada ılık su görmek, kuvvete ulaşmaya, gelecek bolluğa, birikmiş mala, varlıklı akrabaya, getirili girişim yapacağına, güvenli hissetmeye, sakin kalacağına, huzura kavuşmaya, yararlı işler yapacağına, verdiği söze sadık kalacağına, özlemi duyulan bir mutluluğa yorumlanır. Bazen de maddi zorluğa, korktuğundan emin olmaya, fena huylu kişi yüzünden zarar görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı hayata işaret eder.

Rüyada Ilık Su Görmenin Anlamları

Rüyada ılık su içmek, sıkıntıyla özlediği hünere, manevi külfeti bulunan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, zahmetle kazandığı hünere, çektiği zorlukların meyvesini alarak umduğu kazanca şeklinde tabir edilir. Bununla birlikte: ılık su içmek, zahmet çekerek gözlenen feraha, mağlubiyetten sonra umulan temiz kazanca, başarısızlıktan sonra hak edilen haysiyete, uğraşlarının sonunda düşlenen onura, zorlanmanın ardından beklenen toplu kazanca işaret eder.

Rüyada ılık suya girmek, sevince kavuşmaya, zorlukların ardından düşlenen daha çok kazanca, memuriyette mertebeye ulaşacağına, sıkıntılara göğüs gererek hasret duyulan daha çok kazanca, mağlubiyetten sonra elde ettiği müjdeye işaret eder. Aynı zaman da ılık suya girmek, uzun bir bekleyişin sonunda hasret duyduğu itibara, başarısızlıktan sonra ümit ettiği zenginliğe, kaybettikten sonra özlediği zafere, cefa çekerek gözlediği toplu kazanca, çektiği zorlukların ardından hayalini kurduğu müjdeyi almaya işaret eder.

Rüyada ılık suda yüzmek, hatalarının ardından düşlenen başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak hayalini kurduğu nimete, fena huylu düşman tarafından fenalık görmeye, manevi külfeti olan arkadaştan uzak durulacağına, zorluklarla mücadele ederek hasret duyduğu huzura ulaşmaya işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Nazmiye ışık dedi ki:

    Rüyamda bir dereye düsüyorumderenin kenerları çamurlu ve otlu ortası berrak dibi görünüyor bogulmak uzereydim bagırıyorum oglum geldi elimden tutup beni cıkardı önce gece cikdigimda gündüzdu

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com