RÜYADA İLAÇ GÖRMEK

Rüyada ilaç, düzgün karakterli, ağır başlı, oturup, kalkmasını bilen, sözü dinlenen, mantıklı kararlar alabilen ama duygularını da yok saymayan bir kişiye işaret eder. İlaç daha çok gören kişinin kişiliği ile tabir edilir. Rüyada ilaç görmek içi, dışı bir, kalbinin güzelliği ve iyiliği yüzüne yansımış, güzel bir insana işaret eder. Bu kişi toplumda iyi anılmasının yanı sıra aynı zamanda çoğunluğun çok sevdiği ve saygı duyduğu bir kişi olarak değerlendirilir. Acı bir ilaç, kaybın veya hastalığın işaretidir. Rüyada bir kişiye ilaç verildiği görüldüyse, bu rüya sahibine güvenen bir yakının incitileceğine işaret eder.

Rüyada İlaç Görmenin Anlamları

Rüyada ilaç almak, iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi ilacı kendisi gidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikbalinin parlak olacağına işaret eder. Eğer ilacı bir kişi kendisine satıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar ya da kaba bir tabirle yiyeceği kazığa delalet eder.

Rüyada ilaç içmek, gerçekten de üzüntülerine ve dertlerine şifa bulur. Kafasında kurup durduğu, kendi uydurup, kendi inandığı, saçma ve gereksiz düşüncelerinden kurtulur ve huzura kavuşur aynı zamanda çevresindekilere de nihayet huzur verir.

Rüyada ilaç istemek, gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.

 Rüyasında ilaç yazdırdığını görmek, gören kişinin işe bir süre ara verip tatil yapacağına ve çok güzel zamanlar geçireceğine işaret eder. Güzel bir tatil onu bekliyor demektir.
Rüyada ilaç kutusu, gören kişinin mesele etmeyeceği, önemsiz bir söze işaret eder. Bu söz rüya sahibinin sinirini bozmayacak, onu üzmeyecek demektir.

Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Sevdiğim insanın rüyamda bana ilaç verdiğini gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com