RÜYADA İÇKİ ŞİŞESİ GÖRMEK

Rüyada içki şişesi görmek, rüya sahibinin izlediği yolun yanlış olduğuna ve şu an içinde bulunduğu sıkıntının tamamen kendisinden, hatalarından ve yanlışlarından kaynaklandığına yorumlanır. Tüm uyarılara rağmen bildiğini okumakta ve gittiği yolu değiştirmemekte ısrarcı davranan rüya sahibinin gelecekte büyük pişmanlıklar duyacağına ancak hiçbir şeyi değiştiremeyeceğine geçmişte yaptığı hataların bedelini çok ağır bir şekilde ödeyeceğine, sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder. Büyük yanlışların, sayısız günahların da işareti olan rüya, yoldan çıkan bir hayatın kişiye ve sevdiklerine zarar vereceği konusunda uyarı olarak ele alınmalıdır. Zengin kişilerin, güçlerini kötüye kullanmaları halinde huzurlarının bir anda bozulacağına, kibirli hareketlerin sonucunda yalnız kalacaklarına işaret eder.

Rüyada İçki Şişesi Görmenin Anlamları

Rüyada birden fazla içki şişesi görmek, rüya sahibinin sorumsuz, sadece kendini düşünen ve ailesine değer vermeyen bir yapıya sahip olduğuna ve boğazına kadar battığı günahlardan bir an önce kurtulmak için af dilemesi gerektiğine işaret eder. Gören kişiye doğru yolu seçmesi için geç olmadan harekete geçmesini öğütleyen bu rüya, yanlışlardan dönmenin daha az acı çekmek anlamına geleceğini de bildirir.

Rüyada boş içki şişesi görmek, rüya sahibinin yaşadığı bir ayrılık sonrası kendisinde görülecek psikolojik buhranın işareti olan bu rüya, yakın geçmişte yapılan hataların sonucunda kişinin bugün çok acı çektiğini de bildirir. Kötü alışkanlıklar içinde olunduğuna ve bu durumu değiştirmek için çaba harcamayan rüya sahibinin bir anda hayatının mahvoluşunu izlemek zorunda kalacağına işaret eder. Boş içki şişesi günaha olan yatkınlığın, iman gücündeki zayıflığın ve kişinin manevi hayatına yatırım yapmamasından ötürü aşırı maddeci biri haline gelmesinin olumsuz sonuçlarını da işaret etmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Ayşegül kahraman dedi ki:

    Rüyamda eşim araba kullanıyordu ben arkada idim ön koltukta içki şişesi vardı bunun manası nedir

  2. Anonim dedi ki:

    Yakın zamanda akrabamız öldü onun içkileri varmış amcamız eline almis getiriyor bir yere dökecekmiş bir kaç tane var biter amcamızda yanında birlikte içkileri topluyorlar

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com