RÜYADA İÇ ÇAMAŞIRI GÖRMEK

Rüyada iç çamaşırı görmek, gören kişi kendisi için çok önemli olan kişilerle bir araya gelecek ve keyifli zaman geçirecek demektir. Rüyasında iç çamaşır gören kişi içinde fırtınalar kopan ama kimseye belli etmeyen kişi olarak tabir edilir. Bu kişi çoğu kez yüreği yangın yerine dönmüş olsa da bunu kimselerle paylaşmaz, içine atar ve susar. Her türlü duygusunu içinde yaşar. Bazı rüya tabirlerine göre iç çamaşırı pahada çok değerli olan şeylere işaret eder. Ziynet eşyalarına, pahalı kıyafetlere ve pahalı cihazlara işaret olarak kabul edilir. Rüyada iç çamaşır görmek, kişinin mevcut potansiyelini göstermek için uygun bir zamanda fırsat elde edeceğini, yenilikle dolu bir döneme girerken kendisini de daha çok ön plana çıkarabileceğini, kariyer basamaklarını tırmanırken, bambaşka sektörlerde de iş yapma şansı elde edeceğine delalet eder. Görülen iç çamaşırı rengi ve biçimine göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kadın iç çamaşırı görenler duygusal olarak çok çabuk kanan ve herkese güvendiği için genellikle sıkıntılı olaylar yaşayan kişilerdir demektir. Erkek iç çamaşırı görmek ise kötü niyetli kimselerle tanışılacağına ve kişi hakkında yargısız infaz yapılması sonucu zor bir döneme girileceğini işret etmektedir.

Rüyada İç Çamaşırı Görmenin Anlamları

Rüyada iç çamaşırı almak, gören kişinin şahsi düşünceleri, duyguları ve olaylar karşısındaki yaklaşımı olarak tabir edilir. Bir yandan da rüya sahibinin hayatındaki yeniliklere işaret etmektedir.

Rüyada iç çamaşırı mağazası açmak, gören kişinin yakın çevresindeki pek çok kişiye destek olacak davranışlarda bulunup, sözleri ile de pek çok kişiyi umuda sevk edeceğine, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, mutlu olmak için sahip olduklarına bakan kişinin aynı bakış açısını başkalarına da önereceğini işaret eder. Özellikle manevi anlamda yeni bir arayış içine giren kişinin kendisine pek çok olumlu hayat görüşü sağlayacak olan biri ile tanışmasını ve hayatının bundan sonra fazlasıyla değişeceğini de işaret etmektedir. Rüyada iç çamaşırı satmak, gören kişinin hayatındaki kesin ve radikal değişimlere işaret eder. Rüya sahibi hayatı ile ilgili hayati konuları gözden geçirecek ve bu konuları kafasında netleştirecek demektir.

Rüyada iç çamaşırı değiştirmek, gören kişinin hayatında mutluluk verecek bir birliktelik yaşanacağına ve bu birliktelik sayesinde kişi için bir ömür sürecek olan huzurun ilk adımlarının atılacağına işaret eder.

Rüyada siyah iç çamaşırı görmek, kötü niyetli davranışlar sergilemeye ve kişiye yakın kimselere haksızlık edileceğine, yalanlarla dolu bir hayata, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına işarettir. Uzun süren bir yas dönemine ve iş verimliliğini düşüren bir hastalıkla mücadele edileceğine, sosyal olarak kişiyi mutlu eden çevrelerden koparak daha zararlı ve sahtekar insanlarla arkadaşlık yapılacağını tabir eder. Kişiyi yanlış yola sevk eden gelişmeler ve yasa dışı girişimler yüzünden mahkemelik olunacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. omet dedi ki:

    ruyamda calistim is yerinin kamerasindA kapidan 3 veya 4 tane azrailin heldigini goruyorum kalkmaya kalkiyorum kollarim uyusmus gozlerimi zor actim uyandim zar zor yorlarsaniz sevinirim0

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com