RÜYADA HAMAM BÖCEĞİ GÖRMEK

Rüyada hamam böceği görmek, önemsiz sorunlara, üzerinde durulmaya değmeyecek dedikodulara, ayakta atlatılacak kadar hafif ve basit hastalıklara, boş laflar peşinde koşup duran kişilere tabir edilir. Rüya sahibinin çevresinde olan faydacı ve kötü niyetli insanlara işaret eder. Bu kişilerin bütün kötülükleri dillerindedir. Rüyasında hamam böceği gören kişinin çevresinde sürekli kendisini çekiştiren, kendisi hakkında kötü sözler söyleyen, rüya sahibinin yapmadığı ve konuşmadığı şeyleri anlatan art niyetli kimseler olduğuna işaret eder. Bu kişiler rüya sahibini görünce yüzüne gülen ve dostmuş gibi davranan oysa arkasından onu lafları ile kötüleyen, başarılarını ve yaptığı hayırlı işleri çekemeyen yapmacık kişilerdir. Bu kişiler her ne kadar isteseler de rüya sahibine zarar veremezler, bu kişiler korkulacak kişiler değil sadece gıybet etmekle kalan, basit ve küçük kimselerdir şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Hamam Böceği Görmenin Anlamları

Rüyada hamam böceğinin ısırması, gören kişinin beklemediği olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir sinyal vermeden ya da kafalarda olacağına dair herhangi bir düşünce yaratmayan bir olayın meydana geleceğine yorumlanır.

Rüyada hamam böceği ezmek, rüya sahibi için üzerindeki ölü toprağını atarak, yenilenmeye ve canlanmaya işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandır ihmal ettiği işlerine geri dönecek ve onları tamamlayacak demektir. Rüyada hamam böceği ezdiğini gören kişinin ticaret hayatında önüne çıkan kişileri ve engelleri aşacağı ve işinde başarılı olacağı yorumu yapılır.

Rüyada hamam böceği öldürmek, rüya sahibinin hayatının bozulmasına ve tüm neşesinin kaçmasına sebep olacak bazı sorunların yaşanmasına işaret eder. Rüyayı gören kişiyi uzun süre uğraştıracak, günlük hayatından alı koyup, günün çoğunu bu işle uğraşmak zorunda bırakacak lanet ve uğursuz bir iş olarak yorumlanır. Rüyada hamam böceği öldürdüğünü gören kişi etrafındaki kötü niyetli kişilerin gözleri nedeni ile üzerine düşen ağırlıktan ve uğursuzluktan kurtulacak, rakiplerini ve hasımlarını mağlup ederek onlara karşı başarı ve güç elde edecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada hamam böceği yemek, rüya sahibinin hayatında aşamayacağı hiçbir engelin ve sorunun olmayacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına işaret eder.

Rüyada böcek ölüsü görmek, gören kişinin dertlerinden, kederlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına, işlerinin açılmasına ve bu sayede kazancının da hane içindeki rızkının da artacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kısmet olarak tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Royada odanin her yerinde hamam boceyinin yurumesi

  2. İpek dedi ki:

    Rüyada hamam böçegi elimde sonra bırakıyorum bir dolu çanta para var bilmiyorum bişeyle ugraşıyorum ohamam böçegini kovmama ragmen benim üstüme konuyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.