RÜYADA HAKARET ETMEK

Rüyada hakaret etmek, gören kişinin, uykusunda hakaret ettiğini gördüğü kişilere müjdeli haberler vereceğine, onlara hayrının dokunacağına, yardımının olacağına ve buna karşılık olarak o insanlardan bol bol hayır duaları alacağına işaret eder. Rüya sahibi çevresi ile birlik ve beraberlik içinde olacak sevdiklerine her zaman deyim yerindeyse omuz verecek şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada sevgiliye hakaret etmek, gören kişinin özel hayatında bazı sorunların yaşanacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, bunun da canının sıkılmasına, moralinin bozulmasına ve neşesinin kaçmasına neden olacağına işaret eder.

Rüyada Hakaret Etmenin Anlamları

Rüyada anneye hakaret etmek, gören kişinin annesinin tasvip etmeyeceği işlere gireceğine ya da bu şekilde davranacağına bu durumun da annesiyle arasında bazı sorunların, anlaşmazlıkların ve çatışmaların yaşanmasına sebep olacağına işaret eder. Rüya sahibinin annesinin rıza olmadan bazı adımlar atacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada hakaret görmek, uykuda görülenin tam tersine çok iyi ve hayırlı olduğu yönünde ifade edilir. Rüyayı gören kişinin huzurunu, neşesini ve keyfini yerine getirecek bazı olayların yaşanacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların sona ereceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına işaret eder.

Rüyada hakaret işitmek, gören kişinin içini rahatlatacak, yüzünü güldürecek ve ona dertlerini unutturacak kadar mutlu olacağı haberler alacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine yorumlanır ve rüya sahibinin rahata ereceğine, ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, korkularından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına işaret eder.

Rüyada hakarete uğramak, gören kişinin saygınlık göreceğine, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Elif dedi ki:

    Ruyada bi erkeğin elini tutmak

  2. Anonim dedi ki:

    Rüyada bir erkeğe aptal diye bağırmak

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.