RÜYADA GÖZLÜK GÖRMEK

Rüyada gözlük görmenin anlamı, gelecek günler ile ilgili bazı radikal kararlar alınacağına işaret eder. Gözlük takmak, bedensel sağlığa dikkat etmek gerektiğine, takılan gözlüğü çıkartmak ise sağlık problemlerinden kurtulunacağı anlanına gelir. Normal hayatında gözlük takan kişi için ise rüyada gözlük takmak, göz sağlığı ile ilgili bir problemle karşılaşılacağına tabir olunur. Rüyada görülen gözlük aynı zamanda  sahibine yol gösteren, onun hayatını kolaylaştıran, bilgileri ve tecrübeleri doğrultusunda rüya sahibini eğitmek için uğraşan, ondan bildiği hiçbir şeyi esirgemeyen, yüce gönüllü, mert, cömert, iyi kalpli ve iyi niyetli bir kimsenin varlığına tabir edilir. Bu rüya, yardımcı, asistan, sekreter ya da kişinin hizmetlisi olan kimse üzerinden açıklanır.

Rüyada Gözlük Görmenin Anlamları

Rüyada gözlük almak, rüya sahibinin desteğe olan ihtiyacını simgeler. Başka birisinin ya da birilerinin yardımı olmaksızın gerçekleştiremeyeceği bir iş anlamına gelir.

Rüyada gözlük taktığını görmek,  rüyayı gören kişinin işlerinde üstün başarı göstermesini sağlayacak ve ileride de bilge kimse haline gelmesi için ona değer katacak, önemli, şahsiyetli, makam sahibi ve büyük işler yapan bir kişi ile karşılaşacağına ve o insanın hayatında olmasını kısmet olarak sayacağına rivayet edilir.

Rüyada numaralı gözlük takmak, rüya sahibinin bilinç kazanacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret eder.

Rüyada birinin gözlük taktığını görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde sahte bir dostu olduğuna rivayet edilir. Bu kişinin rüya sahibini gördüğünde iyi hal ve hareketler içine girdiğine, o kimsenin yanından ayrıldığında da onu kötülediğine ve ona karşı samimiyetsiz olduğuna delalet eder.

Rüyada güneş gözlüğü takmak, iyi şekillerde tabir edilmez. Rüya sahibinin yaşama karşı çok zayıf olduğuna, her şeyden çok kolay etkilendiğine, bu durumun kendisi için yaşamı çekilmez kıldığına işaret eder ve rüya sahibinin bu nedenle kendisini dışarıya kapatma gereksinimi duyduğuna delalet eder.

Rüyada gözlük kaybetmek, rüyada gözlük kaybetmek, sahip olunan eski imkanları tekrar elde etmek istendiğine ve bu imkanlar için sürekli çalışarak çaba sarf etmek gerektiğine tabir edilir. Rüyada kaybedilen gözlük bulmak ise, çok çalışmadan eski imkanlara kavuşulabileceğine ve yakın bir zamanda servet sahibi olabileceğine alamet eder.

 


Rüya Yorumları;

  1. Suleyman Bayrakci dedi ki:

    Rüyamda Celal Sengor’e ait birinin Celal Sengor’e hediye etmek için bana verdiği teslim etmemi istediği gözlüğü bir Siyah Vito tarzi bir aracla goturerek Celal Şengör’ün eşine teslim ettim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com