RÜYADA GİRDAP GÖRMEK

Rüyada girdap görmek, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında çok büyük bir sorunla karşılaşacağına ve çok büyük bir çaba sarf etmesi ve çok zarar etmesi sonucunda bu durumdan kurtulacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında yaptığı bazı hatalar yüzünden çok büyük bir borç ödemek zorunda kaldığına işaret eder. Rüyada girdap gören kişinin, eş, dost ya da akrabaları arasında bir düşmanı olduğuna ve boş bir anda çok kötü şeyler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Girdap Görmenin Anlamları

Rüyada birinin gelip girdaptan kurtarması, eş, dost, akraba ya da iş arkadaşlarından birinin yardımı ile yaşanan sorunlardan kurtulmaya ve rahat bir nefes almaya işaret eder.

Rüyada girdaptan kurtulamamak, rüya sahibinin uzun zamandır aile hayatında ve iş hayatında uğraştığı sorunların peşini bırakmayacağına ve telafisi mümkün olmayan sağlık sorunlarına yol açacağına işaret eder.

Rüyada aile ile birlikte çırpınmak, hane içinde mutluluk ve huzurun hüküm sürdüğüne ve aile bireyleri arasında her zaman sevgi ve saygının bulunduğuna işaret eder.

Rüyada fırtınanın ortasında kaldığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında kendine yeni ve daha güzel bir çizgi oluşturacağına işaret eder.

Rüyada hortum görmek, gören kişinin hayatının çok derinden ve geri dönülemez şekilde değişmesine işaret eder.

Rüyada anafor görmek, gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında karşılaşacağı bir sürprizle bir anda sevineceğine işaret eder. Yaşanan olaylar ve yapılan çalışmaların sonuç vermemesi ya da geç sonuç vermesinden dolayı duyulan tedirginliğe ve korkuya yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin hayatının kendi kontrolü dışında şekillenmesinden duyduğu endişeye tabir edilir.


Rüya Yorumları;

  1. Emine dağ dedi ki:

    Ruyada deniz degil ama baya buyuk bi suyun icinde biri buyuk ve bikacta kucuk girdaplar olusuyordu ben ve cocuklarimda kenarinda duruyoduk bizi icine cekiyo gibiydi ama icine girmedik oglum suyun obur tarafindaydi biara durdu ve suyun ustu kabuk tuttu bende uzerinden gecip oglumu aldim donerken kabugun altinda tekrar olustugunu gordum ama atladim ve kurtulduk

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com