RÜYADA GEZEGEN GÖRMEK

Rüyada gezegen görmek, gören kişinin yaşadıklarından ders çıkaracağına, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine işaret eder. Ağır başlılığa, oturmayı, kalkmayı ve konuşmayı bilmeye, egolarından, toyluğundan, gençlik heveslerinden arınmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin üç düşünüp bir konuşacak kadar incelik sahibi olması anlamına gelir. Rüyada gezegen görmek, ilim irfan sahibi olmaya, insanlara öğüt verecek kadar ehil kişi haline gelmeye yorumlanır.

Rüyada Gezegen Görmenin Anlamları

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek, iyi ve hayırlı olarak tabir edilmez. Rüya sahibinin başına bir takım tatsız olayların geleceğine, başının ağrıyacağı olaylarla karşılaşacağına, aksiliklerin, anlaşmazlıkların ve tartışmaların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Mars gezegeni görmek, arsız, nursuz, yüzsüz bir kişinin varlığı ile tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisi için uğursuz olacağı, hayatını alt üst edip, düzenini bozacağı bir kimse ile karşılaşıp onu dost edinmesine işaret eder.

Rüyada Venüs gezegeni görmek, kariyeri yüksek, arkası sağlam, şahsiyetli, asil, aileden görgülü ve eğitimli bir kimsenin varlığına ve bu kişi ile tanışıp, mutlu olmaya ve ondan hayır görmeye işaret eder.

Rüyada Merkür gezegeni görmek, rüya sahibinin hayatına bilgili, kültürlü ve diploma sahibi bir kişinin gireceğine ve ondan pek çok şey öğreneceğine işaret eder.

Rüyada elinde yıldız görmek, rüyayı gören kişinin çocuğu varsa eğer ileride kendisiyle gurur duyacağı kadar hayırlı işler yapan bir kişi olacağına ve hayatı boyunca evladından yana yüzünün güleceğine işaret eder eğer rüya sahibi bekarsa ya da çocuğu yoksa o zaman bu yorum gelecekte olacak evladı için geçerlidir demektir.


Rüya Yorumları;

  1. songul güleç dedi ki:

    ruyamda sıcak ateşler içinde yanan bir gezegen ve oraya gidenlerin çok sıcak olduğunu söylediler

  2. Samire dedi ki:

    Ruyada merkuri gezegeni dunyanin yani yer gezegenine cok yakinindan gecib gitti hatta dunyaya zarar verir diye cok korktum ve ezan okudum.merkur gezegenin icinde dunyadaki gibi hayat yoktu süslü taşlar vardi.Gezegenin tam içini gordum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com