RÜYADA GELİNCİK GÖRMEK

Rüyada gelincik görmek, rüya sahibine kendini iyi hissettirecek, içini kıpır kıpır ederek su serpecek ve karamsar düşüncelerden uzaklaşmasını sağlayacak bazı gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Mutluluğa ve hayırlara vesile olacak şeyler duymaya, kötü ve zor günleri atlatmaya, göz yaşını silmeye ve kem gözlerden uzak olmaya tabir edilir. Rüyada gelincik görmek, duyguların hareketlenmesine ve yoğunlaşmasına işaret eder.

Rüyada Gelincik Görmenin Anlamları

Rüyada gelincik tarlası, rüyayı gören kişinin karşı cinsten birinden çok etkileneceğine ve onu gördüğünde çok heyecanlanacağına tabir edilir. Kişi, gönül işinden yana çok güzel günler yaşayacak demektir.

Rüyada gelincik çiçeği, sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe, geleceğe umutla bakmaya ve insanları teselli etmeye tabir edilir. Rüya sahibinin manevi yanının çok güçlü olduğuna, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel ve faydalı şeyler yapmasına yorulur.

Rüyada gelincik toplamak, iki şekilde tabir edilir. Gelinciğin çiçeğinin zarar görmeden toplanması hayır ve mutluluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin yüzünü güldürecek olaylar yaşanacağı ile yorumlanır fakat gelinciğinin toplanırken zarar görmesi iyi değildir ve hayırlara delalet etmez.

Rüyada gelincik hayvanı görmek, uğursuzluktur ve rüya sahibine gerek konuşmaları gerek davranışları ile zarar vermeye çalışan kişilerin varlığına işaret eder. Menfaat ve yarar sağlamak için her türlü kötülüğü yapabilecek kadar niyeti bozuk olan kişilerin olduğu anlamına gelir.


Rüya Yorumları;

  1. gurbet dedi ki:

    Rüyamda çok geniş bir yolboylu boyunca gelincik ve papatyaydı

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com