RÜYADA FIRTINA GÖRMEK

Rüyada fırtına görmenin anlamı, çok büyük ve olumlu değişikliklerin olacağına işarettir. Fırtına rüyada kötü anlamlara yorulmaz. Rüyada görülen fırtına her zaman için kişin hayatında birçok şeyin değişeceğine çok güzel bir düzenin kurulacağına delalet eder. Eğer rüyada ortalığı karman çorman eden bir fırtına görüldüyse; hayatın tamamıyla değişeceğine ama bu değişimin iyi olmayacağına yorulur. Kişinin hayatında sorunlu bir dönemin yakın olduğuna, ilişkide ciddi sorunlarla karşılaşacağına ve ayrılık yaşanacağına işaret eder. Fırtına rüyaları genellikle kişinin mevcut hayatından çok farklı bir hayata, çok farklı bir düzene geçişi, yoğun bir kafa karışıklığını simgeler. Rüyada fırtına görmek çeşitli şeylere yorumlanır, yaşamda olumlu ya da olumsuz değişiklik, taşınma, vefat haberi gibi. Çok şiddetli bir fırtına hayattaki başarısızlığa ya da hastalığa işaret edebilir. Fırtına koptuğunu gören bir kişinin dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Fırtına Görmenin Anlamları

Rüyada fırtınaya yakalanmak, kötü değişimlere hazırlıklı olunması gerektiğine işaret eder. Hayatınıza yeni bir yol çizmek sizin için tek yol olabilir.

Rüyada fırtınadan zarar görmek, evinizde veya işyerinizden gelen kötü bir habere işarettir. Yakın bir arkadaşınızla aranızda bir sorun yaşanacağı anlamına da gelebilmektedir. Fırtına rüyaları her zaman kötüye yorumlanmadığı gibi fırtınayı sadece seyreden biriyseniz hayatınızdaki değişiklikler kötü yönde değil iyi yönde olacaktır, kısmen hayatınızın düzene gireceğine işaret eder. Rüyasında fırtına gören bir kişi hayatında meydana gelebilecek tüm değişikliklere hazır ve dikkatli olmalıdır.

Rüyada fırtınadan evin çatısının uçması, haneden bir vefat haberi geleceğine işarettir. Eğer rüyada evin çatısı değil, ev uçtuysa bu da taşınma olarak yorumlanır.

 


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyamda güçlü bir fırtına var evlerin çatıları uçuyor

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.