RÜYADA FİL GÖRMEK

Rüyada fil görmenin anlamı, güzel gelişmelerin yaşanacağı, bu sayede rüyayı gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağı anlamına gelir. Hem para, hem itibar sahibi olunacağına işaret eder. İş ve özel hayatta her şeyi kontrol altına almaya ve kısmete işarettir. Filin görkemli ve güçlü bir hayvan olması nedeni ile rüya sahibinin toplumda saygın bir yeri olacağına herkes tarafından sözüne itibar edileceğine ve servet sahibi olacağına yorumlanır. Rüyasında fil gören kişinin hem aşk hem de iş hayatı yolunda gidecek ve mutluluğu ile rızkı azalmayacak demektir. Rüyada görülen fil şans olarak da yorumlanır. Fil kendini beğenmiş ve malı ile övünen kimse olarak tabir edilirken, hortumunu savuran bir fil görmek kişinin işini kaybetmesine ya da vefat etmesine yorumlanır. Filin üstünde yeşil örtü örtülü olduğunu görmek, havadan para alınacağı anlamına gelir. Kişinin akıl erdiremediği şeyi yaparak zengin ve başarılı olmasıdır. Rüyada fil görmek, yedi şekilde tabir olunur, devlet başkanı, kuvvetli bir erkek, hasetçi bir adam, gaddar adam, savaş, düşmanlık, zulüm.

Rüyada Fil Görmenin Anlamları

Rüyada file bindiğini görmek, ticaret hayatında bir anda şaşırtacak bir yükselişe geçilecek ve bol kazanç elde edilecek demektir. Rüyada filin üzerinde eğer olmadan file binmek mutlu ve temiz bir nikah anlamına gelir. Bir file bindiğini gören kimse işinde büyük başarıya ulaşır.

Rüyada filden korkmak, kişi rüyasında filden korktuğunu görürse ya da filin kendisini korkuttuğunu görürse bu rüya sahibinin yaşayacağı sağlık sorunlarına delalet eder.

Rüyada fil tarafından kovalanmak, maddi olarak sıkıntıya düşmekle yorumlanır. Filin kendisini yakalaması ise hasımları ya da rakipleri tarafından yenilgiye uğratılacağı anlamına gelir.

Rüyada filin hortumunu görmek, çok hayırlıdır hele ki fil hortumu ile rüya sahibine vurduysa, kısmet ve rızık anlamına gelir.

Rüyada filin saldırısına uğramak, ezilirse eğer devlet kurumlarından resmi olarak bir ceza alacağına işaret eder.

 


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Fil tarafindan kovalandim, onun geri gitmesini sağladım bana zarar vermesine izin vermedim.

  2. fatih dedi ki:

    Ruyamda iki katli bi evin ikinci katindayim.. Onlarca fil de sokakta kapiya dayanmis.. Fillerle savaş halindeyim.. Surekli kaciyorum.. Filler beni yakalayamiyor.. Sonunda bi cikmaza giriyorum.. Ama filler yakalayamiyo beni.. Beni kovalayan fillerin sayisi surekli azaliyor..

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.