RÜYADA FANUS GÖRMEK

Rüyada fanus, gören kişinin daha önce yaşamış olduğu bazı olaylardan dolayı kendisini insanlardan uzak tutmaya çalıştığına, bu yüzden yalnız kalmayı ve mümkün olduğunca insanlardan ayrı durmayı istediğine ve yakın zaman içinde bu yüzden bazı sorunlar yaşasa da bu kararından vazgeçmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini çok şaşırtacak ve kalbini çalacak bir kişiye karşı daha açık olması ve içinden geçenleri rahatlıkla söylemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Fanus Görmenin Anlamları

Rüyada cam fanus, gören kişinin yakın bir zaman içinde çok hayırlı çalışmalar yapacağına, büyük bir projeye ortak olacağına, elinde bulunan imkanlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada fanus kırılması, uzun süren çalışma hayatı sonrasında huzur duyulacak bir döneme girmeye ve iyi bir tatil yapmaya yorumlanır. Rüyada fanus veya akvaryum camı kırılması, yaşanacak tatsız gelişmelere ve sorunlara işaret eder.

Rüyada fanus içinde balık görmek, gören kişinin işlerinin çok iyi gideceğine, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının baya artacağına, çektiği sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen insanlar yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine rağmen büyük başarılar kazanacağına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Filiz dedi ki:

    Merhaba ruyamda tanidigim bir erkek bana kucuk yuvarlak bir cam fanusun icinde pembe rengi cicek getirdi bu cicek iki adet beyaz yilbasi simgesi atli Araba olur Miniatur o arabalarin ortasindaydi …Boyle bir hediye getirdi yine bu erkek bana beyaz inci bir setle geldi seti actim bir suru inci taki seti gordum tasli parliyordu acaba ruyami yorumlayabilirmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com