RÜYADA FAL BAKTIRMAK

Rüyada fal baktırmak, olumsuzluklarla karşılaşılacağına işarettir. Bu olumsuzluklar insanlardan kaynaklı sıkıntılardır. Daha çok hile ve dolandırıcılık ile tabir olunmaktadır. Bu rüyayı gören kişi ciddi bir meselede aldatılmak üzeredir. Üstelik zararı da çok büyük olacaktır. Bu nedenle rüya sahibi kendisine ulaştırılan ilahi ikazı ciddiye almalı ve bir an önce yaşamında muhatap olduğu herkesi akıl ve mantık süzgecinden geçirmelidir. Rüyada fal baktırmanın bir diğer anlamı da kimsenin cesaret edemeyeceği bir şeyi rüya sahibinin yapmasıdır. Yani gören kişi çevresindeki insanların ne diyeceğine hiç aldırış etmeden, toplumun kuralları dışında olan bir şey yapacak ve herkesin dikkatini üzerine çekecektir. Rüya sahibi toplum için bir yol gösterici ya da öğretmen olabilir.

Rüyada Fal Baktırmanın Anlamları

Rüyada kahve fincanı görmek, kalabalık bir ortamda bulunmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi bir düğüne ya da eğlenceye katılabilir. Kahve fincanı aynı zamanda kişinin tüm hayatı anlamına gelmektedir.

Rüyada kahve içmek, sert ve koyu kahve; sıkıntı ve dert almaya, hafif kahve içmekse gören kişiyi mutlu edecek haberler duymaya ya da sürprizlerle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada kahve falı bakmak, ön görü ve iç güdü güçlülüğü ile tabir edilir. Rüya sahibinin bu özelliği sayesinde hayatta çok tökezlemeden ve hataya düşmeden yaşayacak demektir.

Rüyada falcıya gitmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kötü bir haber alacağı ya da kötü bir şeye şahit olup, üzüleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada falcı görmek, gören kişini istikbalinin açık ve parlak olduğuna, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatı olacağına işaret eder. Rüyada falcı görmek, kişinin büyük bir hevesle başladığı bir işi yarıda bırakması anlamına da gelmektedir.

Rüyada bir kadına fal baktırmak, dedikodu ile tabir edilir. Kişinin hakkında ciddi bir mesele üzerine yaygın bir dedikodu söz konusudur. Eski itibarını ele etmesi epey zaman alacaktır. Fal bakan kadının çirkin ve yaşlı olması kişinin bu dedikodudan büyük zarar göreceğine aksi durumda yani rüyada fal bakan kadının güzel ve genç olması halinde bu dedikodu kısmen rahat göğüslenebilecektir.


Rüya Yorumları;

  1. Melek Erdoğan dedi ki:

    Rüyayı arkadaşım görmüş.ruyada arkaşımın evine falcı gelmiş.ona kahve falına bakmış.arkadaşımda çok doğru biliyor diye beni çağırmış.bana ayakta içinden gelen hislerle senin çocuğun olacak,erkek çocuğu diye fakat birşey yapman lazım diye.bu rüyayı yorumlarsınız çok sevinirim.gerçek hayatta çocuğum olmuyor.çocuk istiyorum.teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com