RÜYADA FAKİRLİK ÇEKTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada fakirlik çektiğini görmek, genellikle tersi şekilde yorumlanır. Eziyet gören, işkenceye maruz kalan veya hayatının bir kısmını hapis yaşayan kişilerin özgürlüklerine kavuşacaklarına ve bugüne dek hayalini kurdukları gibi bir hayat süreceklerine işaret eder. Sürprizlerin ve şansın habercisi olan bu rüya mutlu evliliklerin, kişiyi rahat bir hayata götürecek güzel bir işe girmenin de habercisidir. Hayırlı evlatlara sahip olmak ve ömrünün geri kalanını her açıdan güzel ve eğlenceli geçirmek demektir.

Rüyada Fakirlik Çekmenin Anlamları

Rüyada fakirlik içinde olmak, işlerin ters gitmesinden veya elindeki malları kaybetmekten korkan rüya sahibinin aşırı tasarruf etmeye başlayacağını ve bu yüzden pintilik ile anılacağını işaret eder. Zengin olmasına rağmen bir türlü gözü doymayan kişileri de temsil eden rüya, mutlu olabilecek çok fazla şeye sahipken hala fazlasını istemenin kişiyi mutsuzluğa sürükleyeceğini de bildirir.

Rüyada fakir doyurmak, iş hayatında ve sosyal hayatta sorunlarla karşılaşılacağına ve bu sorunların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyada fakirlik görmek, tersine yorulur ve kişinin maddi durumunu düzeltebileceği güzel bir fırsat yakalayacağına, şansının nihayet dönmeye başlayacağına ve bu yeni gelişmelerin kişinin moral, motivasyonunda olumlu sonuçlar doğuracağına işaret eder. Fakirlik gören kimselerin evlerinde bir anda kalabalık misafirler gelir, kısmetli sofralar kurulur. Bereketli kazanç anlamına da gelen rüya helal kazanç ve inancından ödün vermeyen rüya sahibinin karşısına iyiliklerin çıkacağına, ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre maddi durumu iyi olan ancak ruhu, inancı ve maneviyatı zayıf olan kişileri de ifade eden rüya, maddiyata ilişkin fazlaca itibar gösteren kişinin her şeyin para olmadığını anlaması için bir olay yaşayacağını ve bütün bakış açısının değişeceğini de bildirir.

Rüyada fakir bir aile görmek, ortaya konacak çalışmalarda sorun yaşanmasına rağmen en kısa sürede tamamlanacağına işaret eder.

Rüyada fakir birine yardım etmek, gören kişinin yapacağı çalışmalarda karşılaşacağı sorunlara ve gireceği çıkmazları çok fazla düşüneceğine ve dert edeceğine işaret eder.

Rüyada fakir olduğunu görmek, gören kişinin yaptığı işlere ve çalışkan kişiliğine rağmen sıkıntılı ve zor günler geçirmesine, sorunlu zamanlar yaşamasına ve bu sebepten ötürü çok fazla üzüntü duymasına delalet eder.


Rüya Yorumları;

  1. fare dedi ki:

    rüyada aslında durumu iyi olan bi arkadaşım fakir oluyordu bende .Okuldaydık eşyalar taşıyorduk sonra hocamız gelip neden çalışmıyorsun dedi o da’hocam sınavlar yaklaşıyor yapamam,başaramam’ dedi.Bende işe git git diye üsteliyordum sonra hoca elini açıp bana baktı sonra sınıfa gittim derste hocamız geğirdi bende kussaydınız dedim. bitti rüyam sonra

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com