RÜYADA EL FALI GÖRMEK

Rüyada el falı görmek, gören kişinin kaderinde oluşacak büyük değişiklilerin işaretçisidir. Rüya sahibinin bugüne kadar sakin ve sıradan devam eden hayatında büyük değişiklikler yaşanacağına, oturduğu evden taşınacağına veya daha büyük bir ev satın alacağına, maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşanması sayesinde yeni insanlarla tanışarak, farklı ortamlarda bulunmaya da işaret eder. El falı görmek, bekar kişiler için evlilik müjdecisidir ve kişinin hiç aklında yokken, daha önceden tanıdığı bir insanla evlenme kararı alacağına tabir edilir. İş değişikliğini yahut kişiye iş teklifi ile gelen bir tanıdığı da bildiren rüya, uğur getirecek bir eşyaya ya da olaya da yorumlanır. El falı, yaratıcı yönlerin ortaya çıkmasıyla beraber kişinin hiç beklemediği bir üne kavuşacağına, iş alanında yeni ürünler ortaya çıkaracağına ve ticarette üstün başarılar yakalayarak, daha zengin biri olmaya da işaret eder.

Rüyada El Falı Baktırmanın Anlamları

rüyada el falı baktırmak, gören kişinin yeni tanıştığı bir kişiyle çok kısa süre içinde samimi olmak fakat daha sonra bu kimseyle bir daha görüşmemek üzere yolları ayırmak, kavga etmek veya büyük bir yanılgı yaşamak anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibinin çok emin olduğu bir konuda hayal kırıklığı yaşamasına, arkadaşlarının kendisine söylediği yalanlar yüzünden moralinin bozulmasına da tabir edilir.

Rüyada yabancı birine el falı bakmak, gören kişinin karşı cinsten biriyle güzel bir ortamda tanışmasına ve bu kişiyle flört etmeye başlamasına, çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ani bir kararla evlenecek olmaya tabir edilir. Güzel haberler alan rüya sahibinin günlerinin daha aydınlık ve umut dolu geçeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine de işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Dilan dedi ki:

    Selamlar, rüyamda tanidigim Ama görüsmedigim Bir arkadas mutfagimda bana kahve Fali bakiyormus ne dedigini hatirlamiyorum Ama kötü bise deyildi ondan sonra elinede bakim dedi El falima bakti Ama elimden dirsegime kadar bakti

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com