RÜYADA EKMEK ARASI GÖRMEK

Rüyada ekmek arası, eş, dost ya da akrabalarından birinin kazandığı başarılar, bulunduğu mevki ya da sahip olduğu zenginlikten dolayı insanlar ile pek anlaşamadığına, bu sebeple onlardan uzak durduğuna, yaptıkları işleri beğenmeyip onları küçük düşürmeye çalıştığına ve her zaman farklı şekillerde davranarak insanlar ile dalga geçtiğine işaret eder. Bunun yanında rüyada ekmek arası görmek, bereketin artması şeklinde yorumlanır. Gören kişinin bir işten elde ettiği gelire, başka bir işten elde edeceği gelirin de ekleneceğine ve bu sayede maddi durumunun umduğundan daha iyi bir hal alacağını bildirir. Genellikle zengin biri olmaya delalet eden rüya, kişinin giriştiği tüm işlerden ekmek yiyeceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Görmenin Anlamları

Rüyada ekmek arası yemek, hiç beklenmedik bir anda ve hiç beklenmedik bir kişiden gelecek bir yardımın habercisidir. Bu yardım rüya sahibinin hayatını kolaylaştıracak ve yeni bir başlangıç yapmasına neden olacaktır. Maddi sorunları atlatınca manevi bakımdan da huzura ve refaha erecektir. Ekmek arası bir şeylerin çok yüksekte olması ve alınamaması hayal edilen şeyin maalesef ki gerçekleşmeyeceğine işaret eder. O hayale ulaşmanın imkansızlığıdır. Bozulmuş, küflenmiş ekmek arası bir şey yemek ise sahibine faydası olmayan mal ve zekatı verilmemiş maldır. Kokmuş, küflenmiş ekmek aynı zamanda eşinden ayrılmaya, çocuğunun kötü işler yapıp aileyi üzmesine işaret eder.

Rüyada ekmek arası sucuk yemek, kazançtan elde edilecek karın artacağına ve ailece daha zengin bir yaşama adım atılacağına işaret eder. Gören kişinin zihinsel gücünü kullanarak var olan yeteneklerini para kazandıracak işlere yönlendireceğini ve bu dönem içinde sezgileri ile hareket ederek beklediğinden daha iyi sonuçlar alacağını da bildirir. Huzur içinde olan kişinin gücünü de herkes için faydalı bir şekilde kullanmak isteyeceğine, özellikle kendisinden beklenmeyen bir performansla her türlü yaratıcı girişimde bulunacağına, cesareti ile takdir göreceğine tabir eder. Yaşam tarzında bazı değişikliklerin gündeme geleceğine de değinen rüya, var olan hayat kalitesinin çok daha üstünde fırsatlar elde edileceğini de ifade etmektedir.

Rüyada ekmek arası döner yemek, zenginlikle beraber çevredeki pek çok kişinin kıskançlık duygularını kamçılayacak bir yaşama sahip olmaya, yoktan var etmeye ve çok küçük bir işle başlayıp, daha sonra hatırı sayılır iş adamlarından biri olmaya işaret eder. İş alanında istenilen her şeye kavuşmak ve konforlu bir hayata yelken açmak anlamına gelen bu rüya maddi sıkıntıların tamamen sona ermesine ve bundan sonraki hayatında rüya sahibinin hiçbir sıkıntı çekmeden yoluna devam edeceğine de tabir edilir.

 


Rüya Yorumları;

  1. Yılmaz dağcıoğlu dedi ki:

    Merhaba rüyamda üç arkadaş bir evden dışarı çıkıyor orada ekmek yufka tırnak piresi kaynamış yumurta var.fakat benim Yok.ben içeri giriyorum başka akrabalar var.bende onların yanında beraber yufka tam ekmek yarım yiyor yarısını da sonra yiyorum.yani tüm ekmeği iki parça halinde yiyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com