RÜYADA EĞLENCE GÖRMEK

Rüyada eğlence görmenin anlamı, dünya hayatının aldatıcılığına kapılmaya yorumlanır. Kişi dünyanın pırıltısına kapılıp gerçeklerden uzaklaştığına ve doğru yoldan sapacağına delalet eder. Rüya sahibi çivi çiviyi söker felsefesiyle yaşadığına, acının üzerine acı kattığına işaret eder. Ancak bu benimsenen felsefenden biran önce kurtulunulması gerektiğine ve hayatın gerçekleriyle yüzleşmesine tabir edilir. Ancak bu sayede doğru yolu bulur ve yanlışlara sapmaktan kurtulur. Aksi halde daima hayal kırıklığı yaşanır. Rüyada görülen eğlence tam tersi manasına gelir. Üzülmeye ve sıkıntı çekmek ile eş değerlendirilir. Hatta kişinin dedikodulara maruz kalacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada bir eğelence mekanında olduğunu gören kişinin etrafında olan arkadaşlarının sahte ve yapmacık olduklarında da rivayet edilir. Yakın zamanda bu arkadaş topluluğuyla seyahat etmeyi düşünüyorsanız dikkatli olun.

Rüyada Eğlence Görmenin Anlamları

Rüyada Eğlence Mekanı Görmek

Rüyada eğlence mekanı gören kişinin etrafındaki kişilerin boş işler peşinde koştuğuna ve bu kişilerin fesat, dedikoducu ve kötü kalpli oldukların da tabir edilir. Rüya sahibinin yüzüne güldüklerine, sanki onu gerçekten çok düşünüyorlarmış gibi davrandıklarını gösterseler de, aslında tam tersine yorumlanır. Yani kişinin arkasından yapmadıkları ve demedikleri yoktur. Etrafınızdaki kişilere dikkat edin.

Rüyada Eğlence Yeri Görmek

Kişi rüyasında eğlence yeri görürse, dünya işlerine dalarak yalan yanlış işlerin peşinde koştuğuna ve dünya hayatından elini eteğini çekerek yalan dünyanın güzelliğine kapıldığına yorumlanır. Rüya sahibinin deyim yerindeyse aklının beş karış havada olduğuna, bu nedenle de uçarı kaçarı kararlar aldığına rivayet eder.

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini gören kişi, sıkıntı yaşayacağına tabir edilir. Yani bu rüya tam tersi olarak ifade edilmektedir. Kişinin zor günler yaşayacağına, psikolojik olarak kötü dönemden geçeceğine ve kendini kötü hissederek depresyona girmeye işaret eder. Evden çıkmayan ve insanlarla olan iletişimine bir süre ara vereceğine delalet eder.


Rüya Yorumları;

  1. Kemal dedi ki:

    Merhaba. Çok karmaşık bir rüya gördüm. Arkadaşım olmayan ama tanıdığım birisi bana takım elbise vermeye çalışıyor gibiydi.Evde eğlenceye benzer birşey vardı. Misafirler vardı. O esnada ben diğer odada bisküvi yiyordum. Yine o esnada geceydi ve gökyüzünde yıldızlar, galaxsiye benzeyen şeyler ışık saçıyordu. Bir süre sonra eğlence bitti karabulut hızlıca gökyüzünü kapattı. Bu olurken misafirlerden arkadaşımın annesi duvardan atlayıp kaçmıştı. Sonrasında uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.