RÜYADA ECZANE GÖRMEK

Rüyada eczane, gören kişini sağlığıyla ilgili olumlu yönde gelişmeler olacağına, alınacak olan hayırlı haberlere ve bir kadının öğütlerinden faydalanmaya delalet eder. Her türlü insana faydalı eğitim ve öğretimin yapıldığı yerlere delalet eden bu rüya; hayırlara vesile olarak kabul edilmektedir. Rüyada görülen eczane; fen bilimleri, tıp, din ve sosyal bilimler başta olmak üzere ilmin enginliğinde her harfi tek tek öğretmekten uzayı anlatmaya kadar sınır tanımadan irfanlı nesiller yetiştiren okulların varlığına işaret eder. Bu yerler çok kutsaldır. Bu rüya diğer bir tabir ile dermansız hiçbir hastalığa yakalanılmayacağına ve başa gelen hastalıkların merhem gerektirmeyeceğine işaret eder. Rüyada eczanede oturduğunu görmek, sağlıkla alakalı bir konuda birilerinden yardım bekleneceğine işarettir.

 

Rüyada Eczane Görmenin Anlamları

Rüyada eczane açmak, gören kişi uzun zamandan beri beklediği güzel bir gelişme yaşayacak demektir. Bu gelişme çok sevdiği ve önemsediği bir kişiyle ilgili olacaktır. O kimsenin iyi olduğunu öğrenecek ve çok mutlu olacaktır.

Rüyasında eczacı olduğunu görmek, bazı sağlık sorunlarının olduğuna fakat kişinin üzerine düşeni yapıp, doktora gidip, ilaçlarını kullanması durumunda hastalığının ilerlemeden yok olacağına aksi takdirde sağlığının bozulacağına delalet eder.

Rüyada eczane aramak, gören kişinin bir derdine şifa olacak kişiye delalet eder. Bu kimse, büyüklerinden öğrendiği bazı yöntemleri uygulayarak, rüya sahibinin şimdiye kadar çözülemeyen sorununu çözecek demektir.

Rüyada eczaneye girmek, sağlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin düzenli ve disiplinli bir hayat sürmesi durumunda hiçbir kötü hastalığa yakalanmayacağına ve uzun bir ömrü olacağına işaret eder.

Rüyada eczaneden ilaç almak, kötüye giden sağlığın bir anda düzeleceğine ve bu düzenin uzun süre devam edeceğine işaret eder. Sağlık için yapılan bir deneme sayesinde gören kişinin ufkunun genişleyeceğine delalet eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    rüyamda eczanenın içinin boş oldugunu gördüm ne anlama gelir acaba

  2. Kadir turuş dedi ki:

    Rüyada köyde bakkalın içinde bakalcıyla konuşuyorum

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com