RÜYADA ECZACI GÖRMEK

Rüyada eczacı, genellikle yaşlı kimseler için şifa bulacakları bir döneme gireceklerini, ağrıları olanların rahat bir nefes alacaklarını bildirir. Kişinin başı sıkıştığında, yardıma ihtiyaç duyduğunda çevresinde çok fazla insan bulmasından dolayı duygusal anlar yaşayacağını, hiçbir zaman yalnız kalmayacağı gibi, sevdiği kimseler tarafından aynı duygularla sarmalanacağını da bildirir. İyi niyetli insanlarla tanışmak, her işte kolaylık yaşamak, şanslı olmak demektir. Çok büyük sıkıntılar olmadan, belli bir düzene sahip olarak yaşamanın, kişinin bilek gücünü kullanacağı bir meslek seçerek rızkını kazanacağının da habercisidir. Eğitimde ilerlemek, yabancı dil öğrenmek, insanlığın hayrına işler yapılacak ortamlarda bulunmak ve hayır kurumlarıyla işbirliği yaparak sevap işlemek manasına gelir. Fen alanında başarı sağlamaya da yorumlanır.

Rüyada Eczacı Görmenin Anlamları

Rüyada eczacı olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bir fırsat sayesinde çok sayıda insana yardım edebileceğini ve alacağı dualar sayesinde ömür boyu sıkıntı yaşamayacağını, sırtının yere gelmeyeceğini ve bol rızık sahibi olacağına işaret eder. Çok iyi kalpli olan rüya sahibinin merhameti sayesinde, her zaman insanlardan sevgi göreceğini, dürüstlüğü ve yardımseverliği ile çalıştığı alanda sayılan, mevki sahibi biri olacağını delalet eder. Eğitim alan kimselerin sınavlardaki yüksek notları sayesinde geleceklerini sağlam temeller üzerine inşa ettiklerini ve kariyer sahibi olacakları bir meslek edineceklerini de bildirir.

Rüyada eczacı ile konuşmak, zayıf, garip ve fakir bir adama işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyayı gören kişiye karşı bir tuzak hazırlandığına delalettir. Olumsuz olarak evli olduğu kişiden ayrılıp bir başka kadınla evlenmeye delalet eder. Bazı rüya tabirlerinde ise bilinmedik bir kadın ile evlenmeye şeklinde yorulur.

Rüyada eczacıyla kavga etmek, gereksiz bir inat yüzünden işlerin bozulacağına, kişinin yanlış yaptığını bilmesine rağmen, tavrından geri kalmayıp olayları daha da içinden çıkılmaz hale getireceğini bildirir. Yanlış seçimlerin bedelinin özellikle maddi konularda ağır şekilde ödeneceğini de işaret eder. Yaşlı insanlar için yakınlarının uyarılarını dinlemeyip sağlıklarını riske atacaklarını ve bir müddet sıkıntı yaşayacaklarını işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Mehmet Ali Öztürk dedi ki:

    Rüyamda bir eczane satın almış olduğumu gördüm.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com