RÜYADA DAR YOL GÖRMEK

Rüyada dar yol görmek, gören kişinin itikat anlamında çok zorlu bir yola gireceğine, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine ve ailesine de inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin inancını sınayacağı olaylarla karşılaşacağına, hayatına girecek olan bazı kişilerin kendisini kötü yollara ve günah dolu ortamlara sürüklemeye çalışacaklarına ancak rüya sahibinin yine de doğrulardan vazgeçmeyeceğine işaret eder. İşsiz kişiler için kısa sürede maddi durumlarını düzeltmek amacıyla koşulları ağır ama getirisi de bir o kadar az olan işlere gireceklerine de tabir edilir.

Rüyada Dar Yol Görmenin Anlamları

Rüyada dar yolda yürümek, uzun bir mücadelenin başlangıcını temsil eden bu rüya özellikle hasta kişilerin bu rahatsızlıkla çok uzun bir zaman daha yaşamak zorunda kalacaklarına, hayatlarını devam ettirseler de eskisi gibi sosyal olamayacaklarına ve daha izole edilmiş bir hayat süreceklerine işaret eder. Dar yolda yürümek kişinin istekleri ve inancı arasında sıkışıp kalacağına ve zaman zaman yanlış seçimler yapacağına da işaret eder.

Rüyada dar yolda kalmak, arabasıyla dar bir yolda kaldığını gören kişinin giriştiği bir iş kötü sonuçlanır veya büyük hayaller kurduğu ilişkisi son bulur demektir. Genellikle enine boyuna düşünmeden hareket edilmesi sonucunda beklenmeyen hayal kırıklıkları yaşanacağına yorumlanır. Kendisine altın bir tepside sunulan fırsatı kaçıran ve sonrasında da hayat boyu üzüntü duyacak olmanın işaretçisidir. Evlenme hazırlığı sürdürenlerin gereken maddi geliri elde edememeleri veya zorlanmaları sonucunda evlilik tarihini bir süre daha ertelemek zorunda kalacaklarını ve bu yüzden ikili arasında gergin anların yaşanacağına da işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Cevriye dedi ki:

    Dar Bi giriş var mağara gibi ama içi papatya dolu çok güzellerdi papatyalar yumuşacıktı ve ben bu yoldan hollandaya gidecekmişim denemek için girdim ve geri çıktım ama o mutlu heyecanı anlatamam çok sevinçliydiim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com