RÜYADA DAĞDAN SU AKMASI

Rüyada dağdan su akması, gören kişi için berekete yorumlanır ve kişinin bir anda elinin bollaşacağına, tüm maddi sıkıntıların birden sona ereceğine işaret eder. Ele geçecek bir malın değerli ve temiz olduğuna ve hak edilmiş bir miras varsa önündeki engellerin ortadan kalkacağına işaret eder. Dağdan su çıkması aynı zamanda rüya sahibinin hayırlı bir evlat sahibi olacağına, kişinin alnının teriyle elde ettiği kazancını ağzının tadıyla harcayacağına ve hanede mutluluğun, huzurun daim olacağına işaret eder. Çok yüksek bir mevkiye erişileceğine, bu mevkide iken kişinin gücüne güç katacak işler yapacağına ve kendisinin de planlamadığı bazı başarılar elde ederek ismini geleceğe yazdıracağına tabir edilir. Dağdan su aktığını gören kişi kendi işini kurar ve parasının hayrını görür demektir. Resmi işlerin hallolması, müjdeli bir haber almak, sınav sonuçlarının iyi olması ve işe başlamak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Dağdan Su Akmasının Anlamları

Rüyada dağdan siyah su akması, hayra yorulmadığı gibi, beklenmedik bir hastalığın, belanın veya kişiyi uzun süre uğraştıracak aksiliklerin habercisidir. Dağdan siyah su akması rüya sahibinin yeterince fazla olan sorumluluklarının daha da artacağına, bir süre sıkıntı çekeceğine ve bu dönemde sabırlı olmakta zorlanan rüya sahibinin sinirli, öfkeli hareketlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada kaynak suyu akması, kaynak suyun bir dağdan çıktığını görmek rüya sahibinin ömür boyu rahat edeceği bir işe girmesine ve düzenli, her istediğini almasına neden olacak bir kazanca sahip olmasına yorumlanır. Emekliliğe veya emekli olunduğunda rahata ermeye, herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadan, kimseye el açmadan yaşayacak olan rüya sahibinin pek çok mala mülke sahip olacağını da tabir edilir.


Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.