RÜYADA CÜZ GÖRMEK

Rüyada cüz görmek, gören kişinin yaşayacağı gönül ferahlığına, kalp temizliğine, hayırlı ve güzel amaçlar işleme niyetine, hidayete ulaşmaya, hayır duaları almaya, dinde olgunlaşmaya ve ilimle bilginleşmeye işaret eder. Rüya sahibinin hak yolunda ettiği duaların ve hayır işlerinin kabul olacağına, hastalıklarının son bulacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına ve hayat dolu bakar olacağına tabir edilir. Rüyada kuran cüzü görmek de benzer şekilde tabir edilir. Rahata, huzura ve esenliğe kavuşmaya, dünya hayatını yaşarken bir yandan da ahiret hayatı için iyi bir şeyler yapmak için çaba göstermeye, güzel düşüncelerle yola çıkmaya ve hayat boyunca başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada Cüz Görmenin Anlamları

Rüyada cüz okumak, gören kişinin hayalleri gerçek olur demektir. Rüya sahibi, hayattan yana aradıklarına ve istediklerine kavuşacak demektir. Makbul ve helal olan yollardan gitmeye, sünneti ihmal etmemeye ve yaradanı bir an olsun unutmamaya işaret eder.

Rüyada elif cüzü görmek, Allah aşkına ve onun elçilerinin yolunu tutmaya, dinin temel ilkelerine ve kaidelerine vakıf olmaya, onları gerçek duygularla yerine getirmeye tabir edilirken bir yandan da kişinin hem vatana ve millete hayırlı biri olmaya hem de Allah’ın sevgili ve makbul kulları arasında olmaya gayret ettiğine işaret eder.

Rüyada elifba görmek, gören kişinin ertelediği ve askıya aldığı plan ve projeleri yeniden gözden geçireceğine ve bunları gerçekleştirmek için bir kez daha atılım yapacağına işaret eder. Rüya sahibi bu denemesinde muvaffak olacak demektir.

Rüyada kuran harfleri görmek, Allah’ın lütufları ile karşılaşmaya, alim kişilerden olmaya, insanlara yol göstermeye, akıl ve nasihat vermeye işaret eder. Rüya sahibinin bilgide cömert olacağı şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Rüyada elif çözünu okuduğumu gördüm bu neye isarettir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com