RÜYADA CEZA ALMAK

Rüyada ceza aldığını veya cezalandırıldığını gören kişilerin iş hayatları bozulur ve düzenleri tehlikeye girer demektir. Aldıkları sorumluluğu yerine getiremeyen kişilerin yaşayacakları strese de işaret eden rüya, yasalarla başı derde giren kişileri de işaret etmektedir. Ceza almak, aynı zamanda saklanan bir sırra veya söylenen yalana da alamet ettiği gibi, kişinin iyi niyetiyle de olsa yaptığı hata nedeni ile kendi hayatını mahvedeceği bir işe kalkışacağının da altını çizer. Rüyada ceza görmek, hayra yorulmaz ve kişinin borçları yüzünden yasal sorunlarla uğraşması gereken bir sürece gireceğinin habercisidir. Ceza gören kişiler yaptıkları hatalar veya yanlışlar nedeni ile büyük sıkıntılar içine girerler. Gelirinin üzerinde harcamalar yaptığı için borçlarını ödeme güçlüğü çeken kişilerin maddi anlamda dibe vuracaklarını, aile saadetlerinin de bu nedenle bozulacağını ve başkalarına muhtaç bir duruma düşüleceğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin özel hayatında yaptığı bir hatayı asla telafi edemeyeceğine ve kalbinin kırılacağına, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına da tabir edilmektedir.

Rüyada Ceza Almanın Anlamları

Rüyada hapis cezası almak, birkaç farklı yorumu bulunan bu rüya, devlet işleri ile ilgili bir nedenden ötürü ceza alıp hapse girildiği şeklinde görülürse kişinin borçlarından kurtulması anlamına gelmektedir. Dini açıdan aldığı bir ceza ile hapse düşen kişiler ise, günahlarından tövbe etmeli ve Allah yoluna dönmelidirler. Kişinin hayatı ile ilgili yanlış bir yolda ilerlediğine ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine dair uyarı mahiyetinde de ele alınmalıdır şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada cezaevi görmek, gören kişinin zorluk ve zahmet çekeceği anlamına gelmektedir. Moral bozukluğu, can sıkıntısı, endişe ve borç anlamına gelir. Rüyasında cezaevi gören kişi işinden atılır ve borçlarını ödeyemez bu nedenle de çok zor günler geçirir demektir. Yeni bir iş arayışı da zaman alabilir. Rüyada cezaevi hastalık olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibi çektiği zahmetten, çileden ve yaşadığı üzücü olaylardan dolayı psikolojik olarak çok yıpranacak bu da beden sağlığını etkileyecek ve yatağa düşmesine neden olacak demektir. Cezaevi rüya sahibinin bitmeyen sorunlarına işaret etmektedir.

Rüyada cezaevi ziyareti, rüya sahibinin sinirlenmesine ve üzülmesine neden olacak olaylar yaşamasına, iş yerinde sorunların baş göstermesine, kazancın düşmesine, arkadaşlarla münakaşa ve anlaşmazlık yaşamaya işaret etmektedir.

Rüyada demir parmaklık görmek, uzun sürecek bir sıkıntının, kaybın ya da yasın işaretçisidir. Anne veya babasının kaybına, ailede çok değer verilen bir kimsenin başına gelecek üzücü bir olay sonrasında buhran geçirmeye, hayata küsmeye, yaşam enerjisinin azalmasına da işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    Öğretmenim bana tek ayak cezası verdi

  2. Ayşe dedi ki:

    Rüyamda devam eden bir davayı kaybettiğimin haberini aldım ailem beni arıyor ve benim davamın hükmünün ceza olduğunun haberini bana veriyorlar

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com