RÜYADA CEP TELEFONU GÖRMEK

Rüyada cep telefonu, kişiye huzur verecek, uzun zamandır yaşamadığı duyguları yaşatacak, tüm sıkıntılarını ve dertlerini unutturacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulması ve eski neşesine kavuşması şeklinde tabir edilir. Rüyada cep telefonu gören kişi kendisi için çok uğurlu olacak ve arkası gelecek bir gelişme yaşayacak demektir. Bazı rüya tabirleri telefon için ses yorumunu yapar. Kişi için aniden duyacağı bir söz olduğu anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin işiteceği söz ferahlık verecek, güzel ve hayırlı bir sözdür.

Rüyada Cep Telefonu Görmenin Anlamları

Rüyada cep telefonu almak, gören kişi artık umudunu kestiği ve onun için artık önemini kaybettiğini düşündüğü biriyle karşılaşacak ve eski günlerdeki gibi sıcak bir şekilde sarılıp hasret giderecek ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada cep telefonu ile konuşmak, hem hayra hem de şerre delalet eder. Rüya sahibi bir iş başvurusundan olumsuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşayacak diye tabir edilirken bir yandan da çok büyük ve hayırlı bir kısmet alacak diye tabir edilir.

Rüyada cep telefonu bulmak, gören kişi aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamandır arayıp sormuyor ve ihmal ediyor demektir. Bu rüya, kişinin vefa duygusunu yeniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul edilir.

Rüyada cep telefonunu kaybetmek, gören kişi bazı tanıdıkları ile görüşmeyi keser. Bu rüya arkadaşlardan, akrabalardan veya aileden bir kimse ile yaşanacak tartışmanın ardından uzaklaşılacağının ve araya soğukluk gireceğinin göstergesidir. Bazen de bu rüya gören kişiye söylenen bir lafı başka birisine söylenmesi sonucunda sıkıntılı günler yaşanacağına ve insanlar arasında laf taşınacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonu şarja takmak, rüya sahibinin çektiği sıkıntılardan kurtulmak ve uzun süredir yaşadığı bazı zorluklardan uzaklaşabilmek için bulunduğu yeri terk ederek yeni bir başlangıç yapacak demektir. Telefon şarj makinesi görmek, son zamanlardan yoğunluktan dolayı rüya sahibinin kendine vakit ayıramadığına ve rahatlamak için bir seyahate veya tatile gidilmesi gerektiğinin habercisidir.

Rüyada cep telefonu parçalanması,  gören kişi bazı kötü haberler alır ve bunun üzerine sıkıntılı bir döneme girer demektir. Bu rüya bazen de küsmeye, arkadaşlarla aranın açılmasına veya rüya sahibine ihanet ettiği öğrenilen bir kimsenin ile ilişkilerin bozulmasına işaret eder.


Rüya Yorumları;

  1. Narmin dedi ki:

    Selam. Ben rüyamda yeni bir cep telefonu aldığımı görüyorum, fiyatı 380 AZN. Amma siyah, ya beyazını alacağıma bir türlü karar veremoyorum. Bir de küs olduğum akrabalarımla sarılıp barışıyoruz. Rüyamı yorumlarsanız, çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com