RÜYADA CENAZE NAMAZI KILMAK

Rüyada cenaze namazı kılmak, gören kişinin tövbelerinin kabul olmasına ve dileklerinin gerçekleşmesine işaret eder. Kişinin hidayete ermesine, hayatta zorluk çektiği her konuda kolaylık yaşamasına, çektiği çilenin sona ermesine, döktüğü gözyaşının kurumasına işaret eder. Sağlık sorunlarının düzelmesi, borçların kapanması, ayrılıkların son bulması anlamına gelirken bir taraftan da rüya sahibinin hayatında aşkın, sevginin, barışın ve umudun hakim olmasına bu sayede de kişinin her yeni güne güzel duygularla uyanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmanın Anlamları

Rüyada cenaze namazı görmek, gören kişinin fesat insanların oyununa geleceği, onlara inanacağı, onlarla birlikte hareket edeceği ve onların yolunu tutacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin gaflet ve hıyanet içinde olacağı, Allah’ın huzurunda bir günahkar sayılacağı şeklinde tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda gören kişinin çok hürmet ettiği, kadrini kıymetini bildiği ve kendisine gözünün nuru gibi baktığı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada cenaze namazı kılan topluluk görmek, gören kişi için tövbelerin kabul görülerek günahların af olunmasına, maddi ve manevi zorluklarla geçirilen hayatın kişinin alacağı müjdeli haberler sayesinde değişerek mutlu olacağı konuşmalarla karşı karşıya kalacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek ileriye dönük sağlam adımlar atılmasına vesile olacağına işaret ederken görülen bu rüya aynı zaman da iş amaçlı kısa süreli seyahatlere çıkarak kişinin farklı bir çok aktivitelerde yer alacağına, iş amaçlı kültür alış verişinde bulunarak çevresindeki insanlara karşı sürekli amaç halinde koşacağına işaret eder.

Rüyada cenaze namazı kıldırmak, gören kişi korktuğu veya endişe ettiği bir olay mevcutsa o olaylardan emin olmasına yorumlanır. Aynı vakitte rüya gören kişinin küstüğü veya arasının bozulduğu bir kişi ile kısa zamanda barışacağı anamı da çıkarılabilir. Kişi birisine söz vermiş ise o sözünde sadık olacağı anlamına da gelmektedir. Eğer ki rüya gören kişi rüyasında abdestli bir şekilde cenaze namazı kıldırdığını görüyor çok yakın bir zamanda isteğine veya maksadına ulaşacağı anlamına gelmektedir. Bu kişiye bu dünyada ve ahirette sürekli yardım görecektir. Rüyasında cenaze namazı kıldıran kişi bir başkası için yada kendisi için edeceği yemine işaret eder. Yine kişi hayatında ulaşmayı çok arzuladığı hayallerine veya belli başlı zorluklara katlanarak bu hayallere kavuşacağı manasına da gelmektedir.


Rüya Yorumları;

  1. Hanife dedi ki:

    Rüyamda cenaze namazi kıldım gördüm topuluk içinde ne anlamam gelir

  2. Anonim dedi ki:

    Ruyada kadin erkek beraber namz kılıyorduk allahu.ekber dedik ben uyandım hemde ikitane..gördüm arka arkayg ne anlamı gelir

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com