RÜYADA CENAZE ARABASI GÖRMEK

Rüyada cenaze arabası görmek, ululuk, büyüklük, makam ve mevki sahibi olmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin eline çok büyük fırsatlar geçer ve bu fırsatları kullanırsa oldukça güzel bir konuma ulaşır, belki de terfi eder. Bazen de bu rüya mal mülk sahibi olmaya, ele geçecek hatırı sayılır bir paraya, şan ve şöhret kazanmaya ya da kişiye yardım edecek kudretli ve güçlü bir dosta da işaret etmektedir.

Rüyada Cenaze Arabası Görmenin Anlamları

Rüyasında cenaze arabasının arkasından gitmek, rüya sahibinin istediği terfiyi alacağına veya bir grup kişinin yöneticisi olacağına işaret eder. Bu rüya genellikle liderliğe yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kimse bazen de güçlü ve varlıklı bir kişinin himayesine girer veya bir devlet adamının yanında çalışmaya başlar. Her anlamda olumlu ve güzel bir rüyadır.

Rüyada cenaze taşımak, gören kişi kendisi için hayırlı olacak her anlamda güçlü olan bir başkanın veya yöneticinin yanında çalışır veya ondan büyük yardımlar görür demektir. Bu rüya kişinin her türlü sıkıntılarından kurtulacağına, ferah ve güzel bir hayat süreceğine, her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağına, kederlerinin son bulacağına işaret eder. Rüyada cenaze taşıyan kimse başkalarının hatalarını üstlenir veya başka insanların yaptıkları yanlışlardan zarar görerek sıkıntıya girer demektir.

Rüyada cenaze görmek, genellikle iyi ve hayırlı olarak yorulur. Cenaze bazı alimlere göre kişinin derecesinin büyük olduğuna, izzet ve kudret sahibi olmasına; makamının artacağına, belki terfi almasına; bir topluluğun başına geçerek amir olmasına yorumlanmaktadır. Cenaze bazı alimlere göre ise kişiyi dünyadan uzaklaştırıp ahrete yöneltecek amellere işarettir. Bu rüyayı gören kimse, yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyar ve günah işlemeyi bırakıp doğru yola yönelir demektir.


Rüya Yorumları;

  1. Anonim dedi ki:

    RUyamda sener once ölen babami evimizin onune gelen cenaze arabasindan tabutun icinden cikardilar uzerinde yesil bir tişört vardi ağzı açık bir şekilde kulaklarında indir diler öyle görünce ben ağlamaya başladım seli bir şekilde babam bam diye o anda uyanmışım bu rüyam niye cikar

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com