RÜYADA CEKET GÖRMEK

Rüyada ceket, gören kişi için büyük bir iş alacağına işarettir. Hayatın getireceği sürprizler ve güzellikler olarak tabir edililen bu rüya, her gün yeni bir umutla gelecek olan güzel günler olarak değerlendirilir. Rüyasında ceket gören kişinin şansı her konuda açık olacak demektir. Hayatta istediği her şeyi elde edecek, daima mutlu ve yüzü gülecektir.

Rüyada Ceket Görmenin Anlamları

Rüyada ceket denemek, rüya sahibinin bulunduğu noktadan bambaşka bir noktaya geleceğine ama kendisi için iyi olacağına yorulur. Fakat rüya sahibi bu yere desteksiz gelemeyecektir, mutlaka yardıma ihtiyacı olacaktır.

Rüyada ceket almak, rüya sahibi için mutluluk verici gelişmeler ve yeni başlangıçlar yaşanacak şeklinde yorumlanır. Rüyasında ceket aldığını gören kişinin hayatında yeni ilişkiler yaşanacak demektir.

Rüyada ceket çıkarmak, rüya sahibinin hayatında pek çok olumlu yenilik olacağı şeklinde tabir edilir. Bu değişiklikler rüya sahibine hem şans hem de mutluluk getirecek, bu sayede de artan başarısına yansıyacaktır.

Rüyada ceket yırtılması, kısa sürede gerçekleşecek hayırlı ve güzel bir işe delalet eder. Rüya sahibinin hedefleri arasında öncelikli olan bir işin umduğundan da kısa sürede hayırlı olarak noktalanmasına ve rüya sahibinin bu işten çok memnun kalmasına işaret eder.

Rüyada ceket dikmek, kişinin ömür boyu mutlu olacağı bir iş vesilesi ile imza atması ve bu iş için pek çok kişiyi davet etmesi anlamına gelir.

Rüyada ceket kaybetmek, rüya sahibi için büyük bir fırsata burun kıvırıp onu yok sayması ya da küçümsemesiyle tabir edilir. Fakat kişi, daha sonradan işin hayırlara vesile olduğunu görecek ve ne kaybettiğini fark edecek demektir. O saatten sonra da üzüntüsünün ya da pişmanlığının hiç kıymeti olamayacak diye yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. mehmet dedi ki:

    Rüyamda bir yerede bişeysatin alirken ceketideri etrafta büyük küçük civilervardi ceketim arkatarafimatakidi veyirtildi dukkandan çıkarken cakili olarak Çivilerme vardi

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com