RÜYADA ÇAYDANLIK GÖRMEK

Rüyada çaydanlık, gören kişinin çevresinde faydasız ve boş boğaz insanların olduğuna işaret eder. Rüyada çaydanlık gören kişi, çevresindeki bu kişilerden sürekli olarak zarar görüyor ama yine de bir türlü bu kişilere karşı hayır demeyi öğrenemiyor demektir. Bir kişi rüyasında çaydanlık görürse bu iyiye ve hayra işaret değildir. Rüya sahibi naif, kibar, anlayışlı ve iyi niyetlidir fakat çevresindeki kişiler onun gibi değillerdir ve onun iyi niyetini sürekli su istimal ederek, kendisini hem maddi hem de manevi olarak sömürmeye çalışıyorlar demektir.

Rüyada Çaydanlık Görmenin Anlamları

Rüyada çaydanlık almak, gören kişinin çevresinde bulunan bir kişi nedeni ile yaşayacağı sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibi bu kişinin kendisi için nahoş sözler ettiğini duyacak bu duruma çok sinirlenecek ve içerleyecek diye tabir edilir.

Rüyada çaydanlık yıkamak, gören kişi için yeni ve kesin kararlar almak anlamına gelir. Rüyasında çaydanlık yıkadığını gören kişi hem çevresini, hem işini değiştirmeye karar verecek demektir.

Rüyada çaydanlık kırmak, acı sözler duymaya ya da birine acı sözler söylemeye işaret eder. Rüya sahibinin yılan dilli birisinden kurşundan ağır sözler işiteceğine ya da rüya sahibinin hiçbir kasıt olmadan, bir kişiye bir anda ağzını bozarak, hakaret edeceğine yorumlanır.

Rüyada çaydanlık yanması, yaşanacak olan büyük bir üzüntüye işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin bir anda kötüleşmesi ve borçlarını ödeyememesi dolayısıyla iflas etmesi olarak ifade edilir.

Rüyada çaydanlık dökülmesi, malın boşa gitmesine ve ticarette zarar etmeye işaret eder. Rüya sahibinin büyük ümitlerle girdiği işten zararla çıkması, bu nedenle de parasının pul olması şeklinde yorumlanır.


Rüya Yorumları;

  1. Sevinc dedi ki:

    Yuxuda gorurem ki niwalim mene caynik verirki al bunu saxla

  2. Rahime dedi ki:

    Rüyamda küs olduğum kişiyi gördüm elimde çaydanlık vardı kendisine vurdum elini şişti bana gösterince özür diledim

Rüyanızı Bize Yazın;

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.ruyaninanlami.com